RYGOJE LYGIOSIOMIS SUŽAISTA SU „JELGAVA“

Šiandien Rygoje vykusį draugišką susitikimą tarp „Panevėžio“ ir „Jelgavos“ abi komandos pradėjo be didesnės žvalgybos.

Jau pačioje mačo pradžioje panevėžiečiai turėjo dvi puikias progas pelnyti įvartį. S. Vasquezas iššoko vienas prieš vieną su „Jelgavos“ vartininku, kuris šuolyje nukreipė kamuolį į kampinį. Nuo kampinio gairelės pakėlus kamuolį, A. Erkinas galva smūgiavo į priešininkų komandos vartus, bet „Jelgavos“ gynėjas nuo vartų linijos spėjo išmušti kamuolį.

10-ąją mačo minutę puikią reakciją pademonstravo panevėžiečių vartininkas Š. Jurevičius, itin pavojingai varžovų komandos žaidėjo smūgiuotą kamuolį nukreipęs į kampinį.

Kėlinio viduryje R. Ledesma po standartinės situacijos pavojingai pakėlė kamuolį į „Jelgavos“ baudos aikštelę, bet latvių ekipos vartininkas sužaidė tiksliai.

Rungtynėse sužaidus pusvalandį į „Jelgavos“ baudos aikštelę išsiveržė T. Salamanavičius, pavojingai smūgiavo, bet varžovų vartininkas sugebėjo kamuolį nukreipti į kampinį.

Iškart po to Latvijos klubo žaidėjai surengė savo pavojingiausią ataką pirmajame kėlinyje, bet iš dėkingos situacijos jų futbolininkas nepataikė į vartus.

Baigiantis kėliniui panevėžiečiai prie varžovų vartų savo agresyvaus žaidimo dėka uždirbo kelias standartines padėtis, bet jų realizuoti neįstengė. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Antroje rungtynių pusėje abiejų komandų treneriai atliko nemažai keitimų. Aikštėje vyko kieta, abiejų komandų žaidėjai dažnokai pažeisdavo taisykles.

53-ąją susitikimo minutę po kampinio „Jelgavos“ futbolininkas galva pelnė pirmąjį įvartį šiame mače.

Prabėgus valandai laiko šiame susitikime rezultatas tapo lygus. R. Ledesma nuo kampinio gairelės pakėlė kamuolį į varžovų baudos aikštelę, o P. Janušausko stipriai po skersiniu smūgiuotą kamuolį „Jelgavos“ vartininkas didelių pastangų dėka nukreipė į kampinį. R. Ledesmai dar kartą pakėlus kamuolį į priešininkų baudos aikštelę, „Panevėžio“ gynėjas P. Krukas pelnė išlyginamąjį įvartį.

Išlyginę rezultatą, panevėžiečiai rungtyniavo labai kovingai. Po keletos minučių R. Ledesma iš 17 metrų atstumo baudos smūgiu buvo arti tikslo išvesti panevėžiečius į priekį, bet brazilo smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia varžovų vartų.

Nepaisant abiejų ekipų žaidėjų pastangų, daugiau įvarčių šiame susitikime nebuvo pasiekta, o finalinis mačo arbitro švilpukas užfiksavo kovingas lygiąsias 1:1.

Panevėžiečiai šias rungtynes pradės tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius, Vytas Gašpuitis, Mantas Fridrikas, Pavelas Krukas, Tadas Eliošius, Aleksandras Erkinas, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Sebastianas Vasquezas, Tomas Salamanavičius, Rafaelis Ledesma.

Po keitimų aikštėje pasirodė Marius Suvaizdis, Jonas Skinderis, Andrejus Karvackis, Sigitas Urbys, Titas Aukštuolis, Rokas Lazdinauskas, Ronaldas Misiūnas, EdvardasTamulevičius.