FK „PANEVĖŽYS“ ŽAIDĖJAI VĖL TRENIRUOJASI

Gintaras Brazdžionis

Po trumpos pertraukos vakar „Panevėžio“ futbolininkai vėl treniravosi. Treniruotėje dalyvavo šešiolika žaidėjų. LFF Pirmos lygos pirmenybių pertraukos metu klubo vadovai suteikė  žaidėjams trumpas atostogas, kurios baigsis šį savaitgalį.. Nuo pirmadienio treniruosis jau visi klubo futbolininkai.

Vakarykštėje treniruotėje pamatėme keturis naujus futbolininkus, atvykusius į klubo peržiūrą. Ar šie du lietuviai bei du užsieniečiai liks klube, paaiškės artimiausiu metu. „Panevėžio“ peržiūroje artimiausiu metu turėtų dalyvauti dar keletas futbolininkų.
Komanda atsisveikino su keturiais jaunais žaidėjais. Vilius Giedraitis, Tomas Rakašius, Gabrielius Domkus ir Arnas Jurevičius šią vasarą baigė gimnazijas ir toliau ketina studijuoti Lietuvos didmiesčiuose. FK „Panevėžys“ dėkoja minėtiems žaidėjams ir linki jiems sėkmės ateityje.
Fk „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas trumpai pakomentavo pokyčius komandoje: „Tai, kad keturi jauni žaidėjai paliko komandą nėra netikėta. Kad taip nutiks, jau buvo aišku dar prieš sezono pradžią. Du iš jų ketina studijuoti Vilniuje, du – Kaune. Komanda ieško papildymo. Į klubo peržiūrą jau atvyko keli futbolininkai. Dar keli atvyks artimiausiu metu. Šiuo metu komandos užimama vieta mūsų netenkina, todėl ieškome pastiprinimo“.
Artimiausias LFF Pirmos lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais liepos 29 dieną išvykoje su Klaipėdos „Koralu“.

Palikite komentarą

Skip to content