Gynybos grandyje – patyręs slovakas

Futbolo klubą „Panevėžys“ oficialiai papildė kairiojo krašto gynėjas iš Slovakijos. Titulą ginsiantys Lietuvos čempionai sukirto rankomis dėl iki sezono pabaigos galiojančio kontrakto su 30-mečiu Robertu Mazanu.

Slovakas profesionalo karjerą pradėjo gimtojo miesto „Trenčin“ gretose, taip pat savo šalyje atstovavo „Senica“ ir „Žilina“ ekipoms. Be to, trumpai buvo išvykęs į Belsko Bialos „Podbeskidzie“ komandą Lenkijoje.

2018 metais iš „Žilina“ R. Mazaną išpirko Vigo „Celta“ – iš Ispanijos ekipos jis buvo skolinamas „Venezia“ bei „Tenerife“ klubams. 2020–2021 metais slovakas gynė dviejų Čekijos komandų garbę – „Mlada Boleslav“ ir „Karvina“.

Po to gynėjo karjera pasuko į Limasolio AEL, o nuo 2022 metų rugsėjo futbolininkas vilkėjo Pazardžiko „Hebar“ ekipos marškinėlius, paskutinį mačą Bulgarijos pirmenybėse sužaisdamas vasario viduryje. Savo šalies rinktinėje R. Mazanas rungtyniavo 11-oje susitikimų, be to, atstovavo jaunimo komandoms.

„Didelė motyvacija atvykti į „Panevėžį“ virto pastebėjus, kad klubas praėjusiais metais tapo čempionu. Manau, mūsų laukia panašus sezonas ir taip pat norėčiau padėti komandai sėkmingai pasirodyti Europoje.

Mano tikslai – sunkiai dirbti, jog žaisčiau startinėje sudėtyje ir su komanda pasiekčiau gerus rezultatus. „Panevėžys“ turi gerą komandą su geru treneriu, noriu tobulėti ir suteikti patirties“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo R. Mazanas.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais vasario 25 dieną, sekmadienį. Vilniaus „Sportimos“ manieže nuo 18.15 val. prasidės „TOPsport LFF Supertaurės“ dvikova su Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkais.

Palikite komentarą

Skip to content