Sezonas pradėtas iškovota Supertaure!

Futbolo klubas „Panevėžys“ 2024 metų sezono starte papildė savo trofėjų kolekciją „TOPsport LFF Supertaurės“ titulu. Po atkaklios kovos ir baudinių serijos 5:4 (0:0) buvo įveikta Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa.

Pirmame kėlinyje abi komandos pavojingų epizodų nesukūrė. Porą sykių su tolimais smūgiais susitvarkė Vytautas Černiauskas, o Jeffrey Sarpongo efektingą šūvį neutralizavo varžovų vartininkas.

Po pertraukos iniciatyva atkarpomis priklausė tai vienai, tai kitai komandai. 69-ąją minutę pavojingai smūgiavo „TransINVEST“ ekipos žaidėjas Gustas Jarusevičius – V. Černiauskas pirmą sykį gelbėjo komandą.

Po 8 minučių galingai mušė J. Sarpongas, jo bandymą atrėmė Simone Moschinas. Netrukus po pakelto kampinio į vartų plotą nepataikė Nika Kačarava. 80-ąją minutę „Panevėžys“ surengė puikią kontrataką, tiesa, po Noelio Mbo smūgio į tuščius vartus skriejusį kamuolį atmušė oponentų gynėjas.

Trečią pridėto laiko minutę po Kwadwo Asamoah perdavimo efektingą smūgį atliko N. Kačarava. Vis dėlto kamuolys rikošetu atsimušė į virpstą. Per pagrindinį laiką komandos įvarčių nepelnė – buvo mušami baudiniai.

Vilniaus rajono komanda realizavo pirmus keturis baudinius, savo ruožtu, „Panevėžio“ ekipoje irgi pasižymėjo Nicolasas Gorobsovas, N. Kačarava, Jovanas Čadženovičius ir Ernestas Veliulis. Sulaukę Henrique Devenso netikslaus smūgio, panevėžiečiai galėjo išplėšti pergalę – tą padarė kapitonas Linas Klimavičius.

„Panevėžio“ startinė sudėtis: Vytautas Černiauskas, Markas Beneta, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Ernestas Veliulis, Matijus Remeikis, Nicolasas Gorobsovas, Jeffrey Sarpongas, Mindaugas Grigaravičius, Federico Palaciosas, Nika Kačarava.

„TOPsport A lygos“ sezoną panevėžiečiai pradės Telšiuose. 1-ojo turo akistata su vietos „Džiugu“ „Ateities“ progimnazijos stadione kovo 2 dieną, šeštadienį, prasidės nuo 13 val.