Į PANEVĖŽĮ ATVYKSTA „NEVĖŽIS“

Rytoj, trečiadienį, LFF Pirmos lygos dvyliktojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žais su Kėdainių „Nevėžiu“.

Praėjusiame ture FK „Panevėžys“ išvykoje 0:1 pralaimėjo Gargždų „Bangai“ ir kartu su šia komanda dabar pirmauja LFF I lygos pirmenybėse. FK „Panevėžys“ ir „Banga“ turi po 24 taškus.

Kėdainių „Nevėžis“ surinko 20 taškų ir rikiuojasi ketvirtoje turnyro lentelės pozicijoje. Šiuo metu „Nevėžio“ futbolininkai demonstruoja gerą sportinę formą. Kėdainiečiai per paskutinius keturis susitikimus iškovojo tris pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis.

Rytoj „Panevėžio“ ekipai negalės padėti Žilvinas Banys, kuris praėjusios turo rungtynėse su „Banga“ užsidirbo raudoną kortelę. Ž. Banys turės praleisti ne tik rytojaus susitikimą, bet dar ir kitas rungtynes su „Kupiškiu“.

Naujas rėmėjas

Prie FK „Panevėžys“ futbolo komandos rėmėjų gretų prisijungė naujas partneris – firma „Hummel“. Pasak  „Hummel“ atstovo Egidijaus Briedžio,  prisijungti prie FK „Panevėžys“ rėmėjų gretų jį paskatino didelė meilė futbolui ir noras prisidėti prie miesto komandos populiarinimo.

Futbolo rungtynių Panevėžyje metu žiūrovai galės laimėti originalius Lietuvos futbolo rinktinės marškinėlius bei kitus šios įmonės įsteigtus prizus.

Be to, parduotuvė „Laikas“ kartu su firma „Seiko“ įsteigė prizą, vertingą rankinį laikrodį, kuris atiteks geriausiam 2018 metų sezono FK „Panevėžys“ žaidėjui.

Mūsų mieste vykusių LFF taurės rungtynių „Panevėžys“ – „Palanga“ pertraukos metu viena iš žiūrovių jau laimėjo prizą – Lietuvos futbolo rinktinės marškinėlius. Mergina įspyrė kamuolį iš toli į tuščius vartus vartus ir džiaugėsi dovana, kurią jai įteikė firmos „Hummel“ atstovas Egidijus Briedis.

Rungtynių „Panevėžys“ – „Nevėžis“ pertraukos metu žiūrovai vėl turės galimybę galės laimėti originalius Lietuvos futbolo rinktinės marškinėlius.

Susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Nevėžio“ komandų rytoj „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą.