KOVINGOS LYGIOSIOS

LFF Pirmos lygos dvyliktojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su Kėdainių „Nevėžiu“. Susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 2:2 (1:1).

Mačas šeimininkams prasidėjo nesėkmingai ir jau 7-ąją rungtynių minutę „Nevėžio“ futbolininkas D. Rojasas iš arti pasiuntė kamuolį į „Panevėžio“ vartus. Išsiveržę į priekį svečiai atidavė teritorinę persvarą panevėžiečiams, kurie gana ilgai nieko pavojingo prie „Nevėžio“ vartų sukurti neįstengė.

Kėliniui įpusėjus panevėžiečių persvara tapo akivaizdi. Po P. Janušausko perdavimo svečių baudos aikštelėje atsidūręs D. Kingas iš dėkingos padėties nepataikė į kamuolį.  Po to dar pavojingais smūgiais varžovų vartams grasino E. Fiodorovas ir D. Kingas.

Iki pertraukos likus žaisti tris minutes „Panevėžio“ puolėjas E. Tamulevičius įsiveržė į svečių baudos aikštelę ir joje krito. Mačo arbitras nusprendė, kad svečių žaidėjo pražangos nebuvo, o panevėžiečiui už vaidybą parodė geltoną kortelę. Kadangi E. Tamulevičius šiame mače jau kiek anksčiau buvo gavęs geltoną kortelę, jis buvo pašalintas iš aikštės.

Nepaisant to, kad šeimininkai liko žaisti mažumoje, jie nė kiek nenusileido svečiams. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę aktyvusis D. Kingas sugebėjo įmušti įvartį ir poilsio abi komandos išėjo esant lygiam rezultatui 1:1.

Pertraukos metu vienas iš stadione buvusių žiūrovų laimėjo firminius marškinėlius, kuriuos laimėtojui įteikė firmos „Hummel“ atstovas Panevėžyje Egidijus Briedis.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo labai aktyviai. Po tikslaus tolimo P. Janušausko perdavimo į „Nevėžio“ baudos aikštelę įsiveržęs M. Butkus 56-ąją susitikimo minutę pelnė įvartį ir išvedė savo komandą į priekį. Abu įvarčius pelnę mažumoje rungtyniavę panevėžiečiai nemažino apsukų. Audringai žiūrovų palaikomi šeimininkai žaidė aktyviai ir kovingai.

Baigiantis susitikimui svečiams pavyko išlyginti rezultatą. Be priežiūros „Panevėžio“ baudos aikštelėje paliktas M. Vasiliauskas 83-ąją mačo minutę išlygino rezultatą. Baigiantis rungtynėms šeimininkai dar galėjo išplėšti pergalę. Kraštu prasiveržęs I. Tsyvilka atliko tikslų perdavimą į svečių baudos aikštelę, bet R. Misiūno galva smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia „Nevėžio“ vartų virpsto. Per likusias kelias minutes komandosm pasižymėti nepavyko, o mačo arbitro finalinis švilpukas užfiksavo kovingas lygiąsias 2:2.

Nepaisant to, kad pirmą sykį šiame sezone panevėžiečiams namuose nepavyko iškovoti pergalės, dauguma žiūrovų po susitikimo plojo ir dėkojo „Panevėžio“ futbolininkams už pasiaukojantį žaidimą. Po iškovoto taško rungtynėse su „Nevėžio“ ekipa FK „Panevėžys“ vėl tapo vienvaldžiu LFF I lygos lyderiu.

FK „Panevėžys“  sudėtis: M. Suvaizdis, V. Gašpuitis, M. Dūda, I. Tsyvilka, A. Karvackis, E. Fiodorovas, J. Skinderis, P. Janušauskas (82′ R. Lazdinauskas), M. Butkus (73′  R. Misiūnas), E. Tamulevičius, D.Kingas (85′ T. Markevičius).

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais šį sekmadeinį išvykoje su „Kupiškio“ komanda. Mūsų miesto reprezentacinei komandai tai bus paskutinysis pirmojo rato susitikimas.