Į Šiaulius – su revanšo nuotaikomis

Futbolo klubas „Panevėžys“ labai intensyvią rungtynių seriją rugsėjo mėnesį užbaigs dvikova Saulės mieste. „Optibet A lygos“ 30-ojo turo rungtynėse Aukštaitijos sostinės atstovai sieks revanšo prieš FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Tai bus paskutinė – ketvirtoji – komandų akistata šių metų Lietuvos čempionate. Kol kas laimi svečiuose žaidžiančios ekipos: „Panevėžys“ Šiauliuose nugalėjo 3:0, tačiau po to patyrė du itin apmaudžius pralaimėjimus rezultatu 1:2, tad Mindaugo Čepo kariauna yra viena iš nepalankiausių oponenčių šiemet.

FA „Šiauliai“ turnyro lentelėje užtikrintai žengia 7-oje vietoje. Pirmenybių vidutiniokai per 27 mačus iškovojo 8 pergales, 11 kartų sužaidė lygiosiomis bei 8 sykius pralaimėjo ir savo sąskaitoje turi 35 taškus. Tiesa, per pastaruosius šešis mačus šiauliečiai laimėjo tik kartą – ta pergalė buvo iškovota būtent prieš „Panevėžį“.

Prieš artėjantį šeštadienio susitikimą Šiauliuose su fk-panevezys.lt svetaine pabendravo į rikiuotę grįžęs vartininkas Rafaelis Broetto. Legionierius iš Brazilijos rungtyniavo pergalingoje „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalio dvikovoje prieš „Marijampolė City“ klubą.

„Patirtai traumai net sunku rasti paaiškinimą, kadangi tai prasidėjo likus kelioms dienoms iki pirmojo sezono mačo. Visas rungtynes žaidžiau kęsdamas skausmą ir diskomfortą. Pasiekiau savo ribą, tad turėjau pristabdyti ir pabandyti atsigauti – tai nebuvo trauma patirta vienu momentu.

Pergalė Marijampolėje mums buvo labai svarbi, tai suteikė daugiau pasitikėjimo likusiai sezono daliai ir parodė, kad esame gyvi ir toliau kovojame dėl aukščiausių vietų abiejuose turnyruose.

Žinome, kad šeštadienį bus labai sunkios rungtynės – susidursime su stipria komanda, tad turime pasiruošti nuožmiai kovai. Turėsime primesti savo žaidimą, laikyti kamuolį, būti solidūs visuose komponentuose. Privalome būti susitelkę, nes bet kuris momentas gali nulemti rungtynes“, – pasakojo R. Broetto.

„Panevėžio“ ir FA „Šiauliai“ susitikimas įvyks rugsėjo 17 dieną, šeštadienį. 30-ojo turo akistata Šiauliuose prasidės nuo 19 val.

Palikite komentarą

Skip to content