INTENSYVAUS MĖNESIO ĮŽANGOJE – MAČAS SU „SŪDUVA“

Futbolo klubas „Panevėžys“ po rinktinių pertraukos sugrįš į „Optibet A lygos“ batalijų sūkurį ir balandį Lietuvos čempionate sužais net septynerias rungtynes. Pirmoji varžovė – dėl aukščiausių pozicijų taip pat kovojanti Marijampolės „Sūduva“.

Praėjusio sezono vicečempionams pirmasis turnyro mėnuo nebuvo rožėmis klotas: sūduviečiai po keturių mačų yra iškovoję 5 taškus, jų sąskaitoje – pergalė prieš Gargždų „Bangą“, lygiosios su FA „Šiauliai“ ir „Kauno Žalgirio“ ekipomis bei pralaimėjimas Vilniaus „Riteriams“.

Marijampolės klubą antrą sezoną iš eilės treniruoja futbolo specialistas iš Ispanijos Victoras Basadre, o į jį tarpsezoniu persikėlė buvęs „Panevėžio“ gynėjas Justinas Januševskis, naujoje komandoje be keitimų sužaidęs visus keturis mačus.

„Sūduva“ paskelbė, kad ekipai ilgai negalės padėti įvartį šiemet pelnęs Simonas Urbys, tačiau ir be šio žaidėjo varžovai turi daug ginklų, kurie rimtai grasins panevėžiečių vartams. Vienas tokių – praėjusiais metais žibėjęs Saidas Hamuličius.

Prieš artėjančias šeštadienio rungtynes savo įspūdžius papasakojo solidžiai sezoną pradėjęs vidurio gynėjas Joshua Akpudje.

„Žinoma, kad turime dar daug erdvės tobulėjimui, nepaisant to, kad pastarąsias ketverias rungtynes sužaidėme komandiškai ir vieningai. Be to, vis dar nesame praleidę nė vieno įvarčio.

Žaisti prieš RFS po kurio laiko buvo smagu, tai tapo iššūkiu, gaila, jog rezultatas nebuvo mūsų naudai. Tai buvo naudingos rungtynės per rinktinių pertrauką.

Labai sunkiai dirbame, kad pasiektume savo komandinius tikslus ir esame pasiruošę mačui su „Sūduva“, asmeniškai taip pat laukiu šių rungtynių“, – fk-panevezys.lt svetainei teigė futbolininkas iš Nigerijos.

5-ojo turo mačas su „Sūduva“ įvyks jau šį šeštadienį, balandžio 2 dieną. Rungtynės „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės nuo 13 val.

Palikite komentarą

Skip to content