Išvyka pas Latvijos grandą

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį šeštadienį sužais antrąsias kontrolines rungtynes rinktinių pertraukos metu. Aukštaitijos sostinės klubas keliaus į Rygą, kur susigrums su itin ambicingus tikslus puoselėjančiais „Riga“ futbolininkais.

Rygos ekipa 2018, 2019 ir 2020 metais tapo šalies čempione, tačiau praėjusiais metais liko už prizininkų pjedestalo bei šiuo metu taip pat rikiuojasi 4-oje vietoje.

Per 16 susitikimų rygiečiai iškovojo 11 pergalių, kartą sužaidė lygiosiomis, 4 sykius pralaimėjo ir savo kraityje turi 34 taškus.

Šį sezoną komandą pradėjo treniruoti garsus Vokietijos specialistas Thorstenas Finkas, o birželio pradžioje buvo pristatytas naujasis strategas – kroatas Sandro Perkovičius. Jam tai bus pirmasis mačas treniruojant „Riga“ ekipą.

Prieš artėjančią išvyką į Rygą su fk-panevezys.lt svetaine pabendravo Konferencijų lygos burtų laukiantis Rokas Stanulevičius, kuris mače su Daugpilio BFC „Daugavpils“ klubu žaidė vidurio gynėju.

„Žinoma, visi laukia burtų. Didesnis dėmesys ir susikaupimas bus, manau, kai sužinosime varžovą. Ruošimės atsakingai, kad pasiektume teigiamą rezultatą.

„Riga“ – galingas varžovas, kuris turi nemažai patirties Europos turnyruose, tad šeštadienį laukia geras sparingas.

Kalbant apie žaidimą vidurio gynėju, su kiekvienais metais patirties vis daugėja, o ši pozicija nėra svetima. Joje teko rungtyniauti ir anksčiau, tolimoje ateityje gal tapsiu ir tikru gynėju“, – pasakojo R. Stanulevičius.

„Riga“ ir „Panevėžio“ klubų rungtynės birželio 11 dieną, šeštadienį, „Skonto“ stadione prasidės nuo 18 val.

Palikite komentarą

Skip to content