NAMUOSE PALAUŽTA LATVIJOS EKIPA

Futbolo klubas „Panevėžys“ pirmąsias kontrolines rungtynes rinktinių lango metu baigė pergalingai. „Aukštaitijos“ stadione vykusioje dvikovoje panevėžiečiai 1:0 (1:0) nugalėjo Latvijos čempionato dalyvius – Daugpilio BFC „Daugavpils“ futbolininkus.

Šiame mače be į rinktines išvykusių žaidėjų nerungtyniavo Rafaelis Broetto bei Elivelto, tad vartų stačiakampį gynė Ignas Driomovas, vidurio gynėju šį kartą žaidė Rokas Stanulevičius, o Chrysovalantis Kozoronis rungtyniavo dešiniajame krašte.

Pirmosios 15 minučių buvo apylygės, tačiau po to šeimininkai perėmė iniciatyvą. 18-ąją minutę Ch. Kozoronis prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko perdavimą į baudos aikštelę – ten Wandersonas Melo iš geros padėties galva smūgiavo virš vartų. Vis dėlto 30-ąją minutę „Panevėžys“ išsiveržė į priekį.

Po kelių perdavimų kombinacijos Mitaras Čukovičius iš kairiojo krašto pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o ten nuo varžovo pabėgęs Ulysse Diallo taikliai smūgiavo galva.

Netrukus darbo turėjo I. Driomovas. R. Stanulevičiui prie baudos aikštelės sužaidus ranka, BFC „Daugavpils“ ekipos žaidėjas atliko pavojingą baudos smūgį, bet vartininkas puikiai apsigynė.

Kėlinio pabaigoje individualiu meistriškumu blykstelėjo Ernestas Veliulis. 35-ąją minutę saugo spirtas kamuolys sudrebino vartų skersinį, o netrukus įvykusioje jo ir vartininko akistatoje nugalėjo pastarasis.

Antrame kėlinyje abi komandos daug pavojingų epizodų nesukūrė. Jeffrey Sarpongo smūgį atrėmė vartininkas, poroje situacijų sėkmingai sužaidė I. Driomovas, ypač tada, kai mačui artėjant į pabaigą sugavo varžovo galva smūgiuotą kamuolį.

„Panevėžio“ sudėtis: Ignas Driomovas, Chrysovalantis Kozoronis, Joshua Akpudje, Rokas Stanulevičius, Mitaras Čukovičius (60 min. Žygimantas Baguška), Wandersonas Melo (60 min. Aironas Trakšelis), Jeffrey Sarpongas (60 min. Eimantas Dzinga), Tautvydas Eliošius (68 min. Darius Jurgelevičius), Ernestas Veliulis, Nasko Milevas, Ulysse Diallo (60 min. Gustas Žederštreimas).

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais kitą šeštadienį, birželio 11 dieną. Kontrolinė akistata su „Riga“ klubu Rygos „Skonto“ stadione prasidės 18 val.