IŠVYKOJE NUSILEISTA „STUMBRO B“ KOMANDAI

Šįvakar nutrūko devynerių nepralaimėtų rungtynių serija. FK „Panevėžys“ išvykoje rezultatu 1:2 (1:2) nusileido Kauno „Stumbro B“ ekipai.

Panevėžiečiams labai sėkmingai prasidėjo susitikimas Kaune. Jau 2-ąją mačo minutę komandos kapitonas Paulius Janušauskas nuginklavo aikštės šeimininikų vartininką ir išvedė „Panevėžio“ komandą į priekį. Pelnę labai greitą įvartį svečiai per anksti nusiramino ir už tai liko nubausti. 18-ąją susitikimo minutę kaunietis Vilius Armalas smūgiu galva išlygino rezultatą. Prabėgus dar trylikai minučių,  „Stumbro B“ ekipa jau buvo priekyje. „Panevėžio“ komandos gynėjas Mantas Fridrikas tinkamai nepataikė į kamuolį ir netyčia jį nukreipė į savo komandos vartus. Iki pertraukos daugiau įvarčių nebuvo pelnyta, o poilsio komandos išėjo esant rezultatui 2:1 „Stumbro B“ komandos naudai.

Po pertraukos aikštėje ryškiai dominavo panevėžiečiai. Geras progas pelnyti įvarčius turėjo Paulius Janušauskas, Andrejus Karvackis, Jonas Skinderis, Žilvinas Banys, bet jomis nepasinaudojo. Kauniečiai po pertraukos svečių vartams beveik negrąsino ir visą dėmesį skyrė gynybai. Nepaisant visų pastangų, „Panevėžio“ komandai nepavyko nukreipti įvykių sau palankia linkme. Trenerio Aleksandro Kurtijano auklėtiniai Kaune patyrė pralaimėjimą 1:2.

Kaune panevėžiečiai rungtyniavo tokios sudėties: M.Suvaizdis, M.Fridrikas, V.Gašpuitis, M.Dūda (46‘ I. Tsyvilka), T.Kačerauskas, E.Fiodorovas (46‘ A. Karvackis), P.Janušauskas, Ž.Banys, J.Skinderis, T.Salamanavičius, D.Kingas (88‘ T. Markevičius).

Nepaisant šios nesėkmės, FK „Panevėžys“ ir toliau išliko vienvaldžiu LFF I lygos lyderiu. Panevėžiečiai po 21 susitikimo turi 47 taškus. Vienomis rungtynėmis mažiau sužaidę Kėdainių „Nevėžis“  turi 42 taškus, o Gargždų „Banga“ – 41.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais rugsėjo 28 dieną, penktadienį, namuose su Telšių „Džiugu“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą.