Į PANEVĖŽĮ ATVYKS TELŠIŲ „DŽIUGAS“

Rytoj FK „Panevėžys“ namuose susitiks su Telšių „Džiugo“ komanda. Tai bus dvidešimt trečiojo LFF I lygos turo rungtynės.

Nors praėjusiame ture FK „Panevėžys“ išvykoje rezultatu 1:2 nusileido Kauno „Stumbro“ ekipai, bet vis tiek išliko vienvaldžiu LFF I lygos lyderiu. Panevėžiečiai po 21 rungtynių turi 47 taškus ir rikiuojasi pirmoje turnyro lentelės vietoje. Iki susitikimo Kaune FK „Panevėžys“ buvo nepralaimėjęs 9 rungtynių paeiliui.

Ta pati 9 nepralaimėtų rungtynių serija praėjusiame ture nutrūko ir „Džiugo“ komandai. Telšiškiai namuose 0:3 nusileido Alytaus „Dainavai“ ir smuktelėjo į penktąją turnyro lentelės vietą. „Džiugo“ sąskaitoje šiuo metu 40 taškų po 21 susitikimo.

FK „Panevėžys“ ir toliau išlieka vienintele komanda visoje lygoje, kuri rungtyniaudama namuose nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Trenerio Aleksandro Kurtijano auklėtiniai  šiame sezone savo aikštėje sužaidė 10 susitikimų, per kuriuos pasiekė 8 pergales ir 2 kartus sužaidė lygiosiomis.

Pirmojo rato rungtynes, birželio mėnesį vykusias Telšiuose, mūsų miesto reprezentacinė komanda laimėjo rezultatu 1:0. Tame susitikime pergalingą įvartį į šeimininkų vartus FK „Panevėžys“ žaidėjas Ilja Tsyvilka įspūdingu smūgiu pelnė 89-ąją mačo minutę.

Rytojaus susitikime „Panevėžio“ komandai negalės padėti trys žaidėjai. Edvardas Tamulevičius ir Ilja Tsyvilka rungtynes praleis dėl traumų, o Mindaugas Butkus – dėl ligos.

Rytoj rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Džiugo“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą.

 

Palikite komentarą

Skip to content