KONTROLINIŲ RUNGTYNIŲ CIKLAS BAIGTAS PERGALINGAI

„Panevėžio“ futbolo klubas kontrolinių rungtynių ciklą baigė pergalinga gaida – vėl buvo įveikta Latvijos čempionato ekipa. „Žemynos“ progimnazijos stadione po antrame kėlinyje pelnyto įvarčio šeimininkai 1:0 (0:0) nugalėjo Jūrmalos „Spartaks“ futbolininkus.

Pirmasis kėlinys buvo nerezultatyvus. 3-iąją minutę Nasko Milevas pelnė įvartį, tačiau jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės, dar po 17 minučių „Panevėžys“ vėl pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, bet buvo užfiksuota pražanga.

Iki pertraukos galimybę turėjo Pijus Širvys, tiesa, ja pasinaudoti nepavyko. 65-ąją minutę krašte rungtyniaujantis futbolininkas po pakelto kampinio netiksliai smūgiavo galva.

Galiausiai 71-ąją minutę P. Širvys nukreipė kamuolį į „Spartaks“ komandos vartus. Tai ir buvo pergalingas šio mačo įvartis.

„Panevėžio“ sudėtis: Ignas Driomovas, Mitaras Čukovičius (83 min. Domantas Vaičekauskas), Linas Klimavičius, Joshua Akpudje, Pijus Širvys (83 min. Eimantas Dzinga), Rokas Stanulevičius, Chrysovalantis Kozoronis (71 min. Tautvydas Eliošius), Jeffrey Sarpongas (78 min. Aironas Trakšelis), Elivelto (78 min. Žygimantas Baguška), Nasko Milevas (71 min. Nojus Lukšys), Ariagneris Smithas (57 min. Ernestas Veliulis).

2022 metų „Optibet A lygos“ sezoną panevėžiečiai pradės kovo 6 dieną maču svečiuose su Vilniaus „Riteriais“. 1-ojo turo dvikovos transliacijos pradžia TV6 kanalu – 17.30 val.