L. Klimavičius: „Trečias kartas nemelavo“

Futbolo klubas „Panevėžys“ trečiuoju bandymu eliminavo pirmąjį varžovą UEFA Konferencijų lygos atrankoje. Orhėjaus mieste po Seydina Keita įvarčio 1:0 buvo palaužtas vietos „Milsami“ klubas, bendru rezultatu nugalėta 3:2.

Antrame etape panevėžiečiai susigrums su Beer Ševos „Hapoel“ futbolininkais iš Izraelio.

Po pergalingo mačo strategas Gino Lettieri džiaugėsi, jog komanda žaidybinį pranašumą pavertė pergale bei užtikrinta gynyba.

„Manau, kad dominavome abejose rungtynėse. Dominavome pirmose, dominavome ir tądien. Nepelnėme daug įvarčių, turėjome ir tądien pelnyti 2–3 įvarčius – neįmušėme, turėjome daug progų ir per likusias 5–6 minutes kovojome, kad laimėtume šias rungtynes.

Kai pelnėme pirmą įvartį, sakiau, kad komanda spaustų ir neatsitrauktų. Nenorėjau, kad varžovai žaistų ilgais kamuoliais prie 16 metrų. Tik per paskutines 5–6 minutes, normalu, kad kiek atsitraukėme.

Esu treneris, kuris dirba su visais žaidėjais. Jei žaidėjas dirba, tada gauna šansą žaisti. Pakeičiau sudėtį, kad neprarastume jėgos, matėte, rungtynių pabaigoje buvo labai svarbu, jog Jovanas, Romanas ir Artemas buvo švieži. Nėra šansų A lygoje ir Konferencijų lygoje varžytis su 11 žaidėjų“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo „Panevėžio“ vyr. treneris.

Kapitonas Linas Klimavičius taip pat pasidžiaugė – panevėžiečiai po sunkios kovos pateisino favorito statusą. Anot gynėjo, psichologinei naštai nukritus, antrame etape galima tikėtis dar kokybiškesnio „Panevėžio“ žaidimo.

„Buvo sunkios rungtynės, atidavėme visas jėgas ir tikrai labai džiaugiamės, kad patekome į kitą etapą. Reikia atiduoti pagarbą varžovams, jie tikrai neblogai žaidė, buvo tikrai nelengva kovoti ir tos progos buvo mūsų pačių sukurtos, ne jų klaidos. Kad ir neišnaudojome jų, bet visi tikėjomės, kad tų progų dar bus ir kad kažkurios progos metu pasieksime įvartį. Aišku, visada norisi kuo greičiau, bet žinojome, kad tą galime pasiekti ir vėliau.

Tikrai labai smagu. Labai džiaugiuosi ir šiuo metu tikrai yra geriausios emocijos, viduje labai norėjosi. Nereikėjo visiems perdegti, nereikėjo aikštėje sudegti. Visą tą atlaikėme ir tikrai labai džiaugiuosi už visus nuoširdžiai, šita pergalė pirma istorijoje „Panevėžio“ klube žengiant į kitą etapą – tas dar didesnis pliusas. Trečias kartas nemelavo“, – pasakojo L. Klimavičius.

„Panevėžys“ penktadienio vakare sugrįžo į Lietuvą ir ruošiasi artėjančiai „Optibet A lygos“ akistatai. 23-iajame ture „Aukštaitijos“ stadione nuo 20 val. įvyks dvikova su FA „Šiauliai“.

Palikite komentarą

Skip to content