Pirmasis etapas – įveiktas

„Panevėžio“ futbolo klubas trečiuoju bandymu eliminavo pirmąjį varžovą iš UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybų. Pirmojo etapo atsakomajame mače Gino Lettieri kariauna 1:0 (0:0) įveikė Orhėjaus „Milsami“ futbolininkus ir įveikė Moldovos klubą bendru rezultatu 3:2.

Taip panevėžiečiai pasiekė revanšą už praėjusius metus.

Pirmosiomis minutėmis Vytautas Černiauskas sugavo vieną varžovo iš toli pažeme spirtą kamuolį. Kitoje aikštės pusėje po Jeffrey Sarpongo perdavimo iš kairiojo krašto galva mušė Ariagneris Smithas, kamuolys atsimušė į virpstą, jo antruoju bandymu į vartus nukreipti taip pat nepavyko.

Pirmame kėlinyje daugiau kamuolį kontroliavo svečiai. Gero šanso neišnaudojo Tautvydas Eliošius – jo smūgis buvo blokuotas, paskutinės atakos metu labai pavojingai iš už baudos aikštelės mušė Seydina Keita. Varžovai išsiskyrė smūgiu galva – kamuolys skriejo pro šalį.

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek nervingai, bet po to „Panevėžys“ perėmė iniciatyvą. Emilis Timburas atrėmė A. Smitho smūgį, o 57-ąją minutę komanda pasiekė tikslą – standartinės padėties metu galva kamuolį į vartus nukreipė S. Keita. Netrukus pavojingai po įžaidimo smūgiavo J. Sarpongas.

Per likusį laiką svečiai skyrė daugiau dėmesio gynybai ir bėgo į kontratakas. Abi ekipos itin pavojingų epizodų daugiau nesukūrė.

Kitos rungtynės įvyks „Optibet A lygoje“. 23-iojo turo susitikimas su FA „Šiauliai“ „Aukštaitijos“ stadione bus žaidžiamas pirmadienį, liepos 24-ąją. Mačo pradžia – 20 val.

Palikite komentarą

Skip to content