LFF TAURĖJE – KELIONĖ Į ALYTŲ

„Panevėžio“ futbolo klubas šią savaitę sužais dvejas nelengvas rungtynes varžovų stadionuose. Pirmasis išbandymas – jau šį trečiadienį įvyksianti „Hegelmann LFF taurės“ aštuntfinalio akistata su Alytaus DFK „Dainava“.

 

Abi komandos sėkmingai įveikė šešioliktfinalio barjerą: panevėžiečiai svečiuose 5:0 nugalėjo Utenos „Utenį“, savo ruožtu, Alytaus ekipa pirmame etape 2:0 įveikė Kretingos „Miniją“, o prieš aštuntfinalį 8:1 sutriuškino „Šturmo“ futbolininkus.

 

Šiemet „Optibet Pirmoje lygoje“ rungtyniaujanti „Dainava“ tarp 16 komandų rikiuojasi 5-oje vietoje – per 7 mačus iškovotos 4 pergalės, kartą sužaista lygiosiomis ir du sykius pralaimėta. Pastarąsias rungtynes Alytaus klubas pirmą kartą šiemet žaidė pagrindiniame miesto stadione ir tada 3:2 palaužė Vilniaus „Riterius B“. Prie „Dainavos“ vairo neseniai stojo naujasis strategas Sergejus Kuznecovas, su komanda spėjęs iškovoti pergalę „Optibet Pirmoje lygoje“.

 

„Panevėžys“ praėjusiais metais kartą viešėjo Alytuje – tada Lietuvos čempionato rungtynėse svečiai nugalėjo 2:1, kai paskutinėmis dvikovos akimirkomis pergalingą įvartį pelnė Pijus Širvys.

Prieš artėjančią išvyką į Alytų fk-panevezys.lt svetainė pasikalbėjo su „Hegelmann LFF taurės“ varžybose oficialiame „Panevėžio“ mače debiutavusiu vartininku Ignu Driomovu. Jo nuomone, laukia dar vienas sudėtingas mūšis.

 

„Džiugu pagaliau užsivilkti „Panevėžio“ ekipos marškinėlius, debiutas – tas pirmas blynas – neprisvilo. Svarbiausia, kad su komanda pasiekėme pergalę ir iškovojome kelialapį į kitą „Hegelmann LFF taurės“ etapą. Po pergalės nuotaikos geros, įspūdžiai puikūs.

 

Tiek Danas, tiek Rafaelis yra išties puikūs vartininkai ir puikūs komandos draugai. Ir be jų komandoje turime ne vieną aukšto lygio žaidėją, jų kokybė treniruočių metu verčia kiekvieną dieną pasitempti ir tobulėti, nori to ar ne, bet aplinka turi įtakos augimui ir progresui.

 

Kalbant apie panašią vartininkų situaciją, yra tekę susidurti tiek ankstyvojoje „Bangoje“, tiek „Stumbre“, tiek Norvegijoje. Tad tikrai ne pirmas kartas, kad būčiau apsuptas gerų, aukšto lygio vartininkų.

 

Būsimas varžovas Lietuvos futbolo padangėje yra puikiai žinomas. Legendinis „Dainavos“ klubas pasižymi puikiu ir gausiu sirgalių palaikymu. Nors šiemet rungtyniauja Pirmoje lygoje, bet su alytiškiais niekam niekada nebūna lengva. Komanda po permainų, pasikeitė ekipos treneris – tai žaidėjams dažnai veikia kaip papildoma motyvacija.

 

Kad pasiektume pergalę, turime išlaikyti pagarbą varžovui. Tikriausiai jie pasitiks mus „antruoju numeriu“, su maksimalia koncentracija ir kantrybe visų rungtynių metu.

Manau, laukia gražios rungtynės ir „Dzūkų tankų“ sukurta futbolo šventė“, – kalbėjo I. Driomovas.

 

„Hegelmann LFF taurės“ aštuntfinalio dvikova Alytuje tarp vietos „Dainavos“ ir „Panevėžio“ įvyks gegužės 18 dieną, trečiadienį. Rungtynių pradžia – 18 val.

Palikite komentarą

Skip to content