ŽENGTA Į LFF TAURĖS KETVIRTFINALĮ

Futbolo klubas „Panevėžys“ ir toliau tęs savo žygį 2022 metų „Hegelmann LFF taurėje“. Valdo Urbono treniruojama komanda svečiuose aštuntfinalio rungtynėse 2:0 (0:0) nugalėjo „Optibet Pirmos lygos“ dalyvius Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus bei žengė į ketvirtfinalį.

Kaip ir šešioliktfinalio mače Utenoje, taip ir šį kartą vartų stačiakampį gynė Ignas Driomovas ir buvo suteikta poilsio ne vienam žaidėjui. Nuo akistatos pradžios taip pat pasirodė Ulysse Diallo, Matijus Remeikis, Tautvydas Eliošius bei Chrysovalantis Kozoronis, o Wandersonas Melo žaidė vidurio gynėjo pozicijoje.

Pirmame kėlinyje „Panevėžys“ ilgai kontroliavo kamuolį, bet susikūrė vos vieną gerą progą įmušti įvartį. Aktyviai viso mačo metu žaidęs Ernestas Veliulis 23-iąją minutę atliko perdavimą iš kairiojo krašto ir Linas Klimavičius galva smūgiavo virš vartų.

Prieš pat pertrauką Roko Stanulevičiaus tolimą bandymą atrėmė vartininkas, kitoje aikštės pusėje – standartinės padėties metu galva smūgiavęs Kazeemas Aderounmu sukirto kamuolį į skersinį.

Antrame kėlinyje panevėžiečiai buvo aktyvesni. Pijus Širvys po pakelto kampinio apmaudžiai nenukreipė kamuolio į vartus, o 58-ąją minutę iš toli smūgiavo į vartininką. Identiškoje situacijoje darbo turėjo ir I. Driomovas.

71-ąją minutę „Panevėžys“ išsiveržė į priekį: po perdavimo iš kairės antrame kėlinyje į kovą mestas Ariagneris Smithas smūgiavo galva, jo bandymą vartininkas atrėmė, tačiau laiku tinkamoje vietoje atsidūręs E. Veliulis nukreipė kamuolį į vartus.

Kiek vėliau smūgiais apsikeitė du futbolininkai iš Nigerijos – K. Aderounmu bei Joshua Akpudje, o 83-iąją minutę E. Veliulio ir P. Širvio išvystyta ataka baigėsi pastarojo taikliu smūgiu į vartus kamuoliui atšokus nuo skersinio.

Į „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalį patekęs „Panevėžys“ po Lietuvos čempionato 14-ojo turo mačo su Marijampolės „Sūdva“ dėl rinktinių pertraukos nežais beveik mėnesį. Artimiausia dvikova – gegužės 21 dieną 19 val. Marijampolėje.