Marijampolėje pasiekta pergalė

„Panevėžio“ futbolo klubas tęsia sėkmingą seriją „Optibet A lygoje“ – pasiekta trečia pergalė iš eilės. Panevėžiečiai 3-iajame ture svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Po trijų dvikovų nė sykio nesuklupęs „Panevėžys“ yra surinkęs 9 taškus ir toliau pirmauja Lietuvos čempionate.

Pirmoje susitikimo pusėje kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, tačiau kurti pavojingų epizodų nesisekė. „Sūduva“ taip pat grėsmingų situacijų nesukūrė, tiesa, buvo pabėgusi į porą aštrių kontratakų.

44-ąją minutę vėl sužibėjo puikiai sezoną pradėjęs Linas Klimavičius. Po Jeffrey Sarpongo pakelto kampinio vidurio gynėjas laimėjo oro dvikovą bei neatremiamai smūgiavo galva, pasižymėdamas antrose rungtynėse iš eilės.

Antrojo kėlinio pradžioje į baudos aikštelę buvo pavojingai įsiveržęs Ariagneris Smithas – jo smūgį, kaip ir Marko Benetos tolimą šūvį, atrėmė Giedrius Zenkevičius. Vis dėlto 82-ąją minutę pastarasis buvo bejėgis, kai iš varžovo kamuolį perėmęs J. Sarpongas pelnė antrą įvartį bei įtvirtino pergalę.

4-ojo turo susitikimas su „Kauno Žalgiriu“ įvyks šį sekmadienį, kovo 19 dieną. Pirmasis mačas šiemet „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės nuo 13 val.