Priešakyje – alkana „Sūduva“

„Panevėžio“ futbolo klubas kovo viduryje pasitinka intensyvią savaitę „Optibet A lygoje“. Pirmasis išbandymas – 3-iojo turo dvikova svečiuose su Marijampolės „Sūduva“.

Beveik su visa ankstesne sudėtimi atsisveikinę sūduviečiai šiemet yra pakeitę savo veidą. Vietinio vyr. trenerio Dovydo Lastausko vadovaujama komanda yra alkana ir kovinga – tą jau įrodė 2-ajame ture įveikdama Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus.

Po poros mačų marijampoliečiai yra surinkę 3 taškus ir žengia penkti, tačiau iš viso yra pelnę 4 įvarčius. „Panevėžys“ su 6 taškais rikiuojasi pirmoje pozicijoje.

Aukštaitijos sostinės komanda sieks antrosios pergalės prieš „Sūduvą“ išvykoje ir prie to norės prisidėti į Lietuvos rinktinę iškviestas buvęs marijampoliečių gynėjas Markas Beneta, kuris davė komentarą fk-panevezys.lt svetainei.

„Gerai sezono pradžiai įtakos turėjo sunkus ir geras pasiruošimas, kontrolinės rungtynės prieš pajėgius varžovus, daug analizės ir praktikos. Apibendrinant, tai komanda labai profesionali – visi žaidėjai imlūs, lankstūs reikalingoms trenerio schemoms. Vidinė komandos aura labai gera, visi puikiai vienas kitą jaučia ir eina petys petin. Man atrodo, kad dabartinis vaizdas aikštėje ir rezultatuose yra puikus atspindys to, ką nuveikėme iki sezono starto.

Daug negatyvo, komandos nuvertinimas dabartinei „Sūduvai“, manau, išėjo tik į naudą. Kovingi ir aštrūs kiekviename metre ir iki pat paskutinės minutės, tas žavėjo jų rungtynėse. Žaidėjai iš savo asmeninių ambicijų padarė pačią „Sūduvą“ ambicingesne. Tam, kad juos įveiktume, reikės kovoti iki pat galo. Aišku, pagrindinis principas – laikytis savo žaidybinio plano. Žaidėjai geroje formoje, įgavę daugiau pasitikėjimo, kas leis būti tik dar aštresniems ir sunkiai sustabdomiems“, – apibendrino „Panevėžio“ gynėjas.

Marijampolės ir Panevėžio komandų akistata įvyks kovo 15 dieną, trečiadienį. Dvikovos pradžia Marijampolės futbolo arenos manieže – 19 val.

Palikite komentarą

Skip to content