MĖNESIO TRENERIO LAURAI – „PANEVĖŽIO“ STRATEGUI


Lietuvos futbolo A lygos debiutantas „Panevėžys“ antroje sezono pusėje demonstruoja kitokį savo veidą.

Prie to reikšmingai prisidėjo ekipos strategas Aleksandras Kurtijanas– futbolo specialistas iš Moldovos buvo pripažintas geriausiu rugpjūčio mėnesio Lietuvos čempionato treneriu.

Be techninės pergalės prieš iš pirmenybių pasitraukusį Kauno „Stumbrą“, panevėžiečiai rugpjūtį sužaidė dar ketverias rungtynes ir per jas iškovojo 10 taškų.

„Panevėžys“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Kauno Žalgiriu“, taip pat svečiuose 2:0 įveikė Klaipėdos „Atlantą“, namuose 3:1 palaužė „Palangą“ ir sėkmingą atkarpą savo sirgalių akivaizdoje įprasmino pergale 4:2 prieš Vilniaus „Riterius“.

FK „Panevėžys“ rugpjūčio mėnesį surinko net 13 taškų iš 15 ir ne tik įsitvirtino penktoje vietoje, bet ir pradėjo minti ant kulnų aukščiau esančioms komandoms.

Prie to svariai prisidėjo ekipos strategas Aleksandras Kurtijanas, kuris buvo pripažintas geriausiu rugpjūčio mėnesio treneriu!

Čempionato debiutantai per 22-ejas rungtynes yra iškovoję 29 taškus, tvirtai laikosi penktoje turnyro lentelės vietoje ir gana koviniu atstumu priartėjo iki 3–4 pozicijos.

Kovo mėnesį geriausio stratego laurus susižėrė buvęs „Stumbro“, o dabar Vilniaus „Žalgirio“ vairininkas Joao Luisas Martinsas, balandį – „Kauno Žalgirio“ vyr. treneris Mindaugas Čepas, gegužę – Marijampolės „Sūduvos“ vedlys Vladimiras Čeburinas.

Geriausio birželio–liepos mėnesio trenerio pripažinimo sulaukė po Europos lygos dvikovos Budapešte „Žalgirio“ vairą palikęs Marekas Zubas.

Palikite komentarą

Skip to content