Panevėžiečiai sutriuškino „Riterius“

Futbolo klubas „Panevėžys“ pasiekė antrą iš eilės itin užtikrintą laimėjimą „Optibet A lygoje“. Gino Lettieri treniruojami futbolininkai 2-ajame ture net 4:0 (2:0) įveikė Vilniaus „Riterius“.

Po dviejų mačų su 6 surinktais taškais „Panevėžys“ tapo vienvaldžiu turnyro lentelės lyderiu.

Svečių pranašumas nuo pat dvikovos pradžios nekėlė abejonių. Ariagnerio Smitho smūgį atrėmė vartininkas, Sebastianas Rinconas vos itin efektingai nenukreipė kamuolio į vartus, o 15-ąją minutę varžovų klaida pasinaudojęs Wandersonas Melo taikliai mušė į artimąjį kampą.

Įsibėgėjęs W. Melo dar kartą smūgiavo iš toli, savo ruožtu, 36-oji minutė buvo įprasminta antru įvarčiu. Standartinės padėties metu po Jeffrey Sarpongo perdavimo kamuolys atšoko nuo varžovo ir Linas Klimavičius jį netrukus pasiuntė į vartus.

57-ąją minutę „Panevėžio“ standartinė situacija vėl buvo rezultatyvi – dėkingai atšokusį kamuolį iš arti į vartus nukreipė Seydina Keita. Per likusį laiką Lietuvos čempionate debiutavo Romanas Mirošnykas bei Chafikas Tigroudja, taip pat buvo pelnytas nuostabus įvartis 83-iąją minutę – jo autoriumi tapo puikų tolimą smūgį atlikęs Artemas Ščedras.

„Riterių“ puolėjas Ebuka Onah paskutinės atakos metu turėjo progą pelnyti garbės įvartį, tačiau to jam padaryti nepavyko.

Šią savaitę „Panevėžys“ sužais dvejas rungtynes. 3-iojo turo dvikova su Marijampolės „Sūduva“ svečiuose nuo 19 val. įvyks trečiadienį, kovo 15 dieną.