PANEVĖŽIEČIAI TRIUMFAVO ELITINĖJE U-19 LYGOJE!

Birželio 13 dieną buvo sužaistos priešpaskutinės LFF Elitinės U-19 lygos rungtynės. Panevėžio Aukštaitijos stadione susitiko PFA-SG-FK „Panevėžio“ ekipa su Nacionalinės futbolo akademijos-1999 komanda.

Panevėžiečiams buvo būtinas bent taškas, kad užsitikrintų aukso medalius aukščiausiame Lietuvos jaunių futbolo divizione, aplenkus konkurentę Vilniaus FM-FK „Žalgirį“.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai pirmavo 2:0, pasižymėjus kapitonui Jonui Skinderiui ir Arnui Laurenčikui. Visgi „akademikai“ pademonstravo charakterį ir po Luko Jakavičiaus ir Germano Daškevičiaus smūgių sugebėjo antrojo kėlinio pabaigoje išlyginti rezultatą 2:2.

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui abi komandos pelnė po tašką, o dvikovos nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos. „Akademikai“ seriją laimėjo 5:4 ir pelnė papildomą tašką – su 54 taškais NFA-1999 komanda finišavo bronzinėje pozicijoje.

Elitinės U-19 lygos čempionų titulą užsitikrinę panevėžiečiai dabar turi 65 taškus ir galės sezoną baigti pergale Kaune. Aukštaitijos atstovams beliko sužaisti paskutines čempionato rungtynes su ketvirtą vietą užimančia FM „Tauro“-„Kauno Žalgirio“ komanda.