FK „PANEVĖŽYS“ KLUBO RĖMĖJAMS ORGANIZAVO FUTBOLO ŠVENTĘ

Pabendrauti bei išbandyti jėgas futbolo aikštėje susirinko 6 komandos: „Naftėnas“, „Kipu“, „Panevėžio keliai“, „Sekundė“, FK „Panevėžys“ administracija ir Panevėžio miesto savivaldybė.

Burtų keliu komandos buvo suskirstytos į  2 grupes. Mini turnyre buvo žaidžiama 7 prieš 7, todėl suprantama ir aikštelė ir vartai buvo mažesnių išmatavimų. Trumpesnis buvo ir žaidimo laikas: du kėlinukai po 10 min.

Nors turnyre svarbiausia buvo dalyvauti, bet jau nuo pirmųjų rungtynių prasidėjo atkakli kova. Komandų sudėčiai nebuvo keliami griežti reikalavimai, tad jos buvo komplektuojamos gana laisvai. Priekaištų dėl to organizatoriams nebuvo, nes, kaip minėjau, šventės tikslas buvo pabendrauti, puikiai praleisti laiką ir žinoma, tai buvo klubo padėka rėmėjams.

Netruko prabėgti laikas, aiškinantis, kuri gi rėmėjų komanda pajėgiausia. Nesigilinant į rezultatus konstatuojame, kad pirmą vietą užėmė „Panevėžio keliai“, antri liko laikraščio „Sekundė“ komanda, garbingai pasipriešinusi FK „Panevėžys“ administracija tenkinosi trečiąją vieta, ketvirti liko Panevėžio miesto savivaldybės komanda, penkti „Kipu“ o šeštoji vieta po atkaklios kovos atiteko UAB „Naftėnas“ komandai.

Po varžybų niekas neskubėjo skirstytis, nes organizatoriai pasirūpino, kad kiekvienas dalyvis būtų apdovanotas prisiminimo medaliais. Kaip ir kiekviename turnyre apdovanoti geriausieji, tiek komandos tiek žaidėjai.

Juozas Ragelis

Palikite komentarą

Skip to content