„PANEVĖŽIO“ SAUGAS PAKVIESTAS Į RINKTINĘ

Lietuvos futbolo rinktinė šiandien susirinko į stovyklą, o jau antradienį keliaus į Kosovą, kurio sostinėje Prištinoje trečiadienio vakarą žais kontrolines rungtynes su vietos rinktine.

Po to komanda keliaus tiesiai į Šveicariją, kur jau sekmadienį pradės savo kelią 2022-ųjų Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose.

Po akistatos Sankt Galene lietuviai keliaus namo ir trečiadienį Vilniaus LFF stadione susikaus su viena iš grupės favoričių Italijos rinktine.

Vyriausiasis Lietuvos vyrų rinktinės treneris Valdas Urbonas pristatė komandos 26 žaidėjų sudėtį pirmajam šių metų rinktinių varžybų langui, kurio metu lietuviai sužais trejas rungtynes. Šalies nacionalinei rinktinei atstovaus ir „Panevėžio“ komandos saugas Tautvydas Eliošius.

Lietuvos rinktinės sudėtis:

Vartininkai: Tomas Švedkauskas, Ignas Driomovas, Marius Adamonis, Edvinas Gertmonas.

Gynėjai: Mindaugas Palionis, Vytas Gašpuitis, Egidijus Vaitkūnas, Edvinas Girdvainis, Saulius Mikoliūnas, Markas Beneta, Rolandas Baravykas.

Saugai: Domantas Šimkus, Martynas Dapkus, Justas Lasickas, Tautvydas Eliošius, Danielis Romanovskis, Donatas Kazlauskas, Modestas Vorobjovas, Vykintas Slivka, Gratas Sirgėdas, Paulius Golubickas, Arvydas Novikovas, Deimantas Petravičius.

Puolėjai: Karolis Laukžemis, Fiodoras Černychas, Nerijus Valskis.

„Pradedame naują etapą Pasaulio čempionato atrankos rungtynėmis. Pajėgi grupė, laukia pajėgūs varžovai, bet dabartinėje situacijoje mums lengvų ir negali būti. Nesame favoritai, bet stengsimės kiekvienose rungtynėse kovoti dėl taškų, stengsimės lengvai nedalinti taškų ir norėtųsi palipti nors laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje. Iškeltas tikslas – užimti bent 4 vietą penkių komandų lentelėje“, – spaudos konferencijoje kalbėjo vyriausiasis rinktinės treneris Valdas Urbonas.

Lietuvos rinktinės rungtynių ir jų transliacijų tvarkaraštis:

Kosovas – Lietuva (kovo 24 d., 21.30 val., tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

Šveicarija – Lietuva (kovo 28 d., 21.30 val., tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

Lietuva – Italija (kovo 31 d., 21.30 val., tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

Palikite komentarą

Skip to content