„PANEVĖŽIO“ VARŽOVAS – „KAUNO ŽALGIRIS“

Rytoj šalies A lygos čempionato 8-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ savo aikštėje žais su „Kauno Žalgiriu“.

Pirmojo rato susitikime, vykusiame Kaune, panevėžiečiai savo varžovams nusileido rezultatu 0:2. Tuomet šeiminkams įvarčius pelnė Emannuelis Davidas ir Simonas Urbys.

Praėjusiame ture komandos sužaidė skirtingai.

FK „Panevėžys“ pasiekė pirmą pergalę šių metų A lygos čempionate, kai savo aikštėje rezultatu 2:1 įveikė Gargždų „Bangą“, o trys komandos žaidėjai pateko į septintojo A lygos turo rinktinę.

„Kauno Žalgiris“ namuose apmaudžiai rezultatu 0:1 pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“. Šalies čempionams pergalingą įvartį 93-ąją mačo minutę pelnė latvis Valerijus Šabala. Visgi reikia pripažinti, jog kauniečiai antrame kėlinyje buvo pranašesni ir dėl itin apmaudaus pralaimėjimo gali kaltinti tik patys save.

Šių metų A lygos čempionate per 7 turus „Kauno Žalgiris“ surinko 10 taškų ir rikiuojasi trečioje turnyro lentelės vietoje. FK „Panevėžys“ savo sąskaitoje turi 4 taškus ir užima šeštąją vietą.

Praėjusių metų sezone susitikimai tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“ ekipų vyko labai atkakliai. Dvejas tarpusavio rungtynes laimėjo kauniečiai (1:0, ir 2:0), o trys susitikimai baigėsi lygiosiomis (1:1, 2:2, 3:3).

Rytojaus susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ 20 valandą prasidės „Aukštaitijos“ stadione.