PANEVĖŽYJE APTARTI FUTBOLO INFRASTRUKTŪROS VYSTYMO PLANAI

Praėjusią savaitę Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas kartu su Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentu Edvinu Eimontu, generaliniu direktoriumi Nerijumi Dunausku surengė spaudos konferenciją apie futbolo perspektyvas mieste.

LFF vadovai pasidžiaugė darbingu vizitu Panevėžyje, dėkojo už savivaldybės ir futbolininkų bendradarbiavimą, siekį atgaivinti gilias futbolo tradicijas ir reprezentacinei miesto komandai sugrįžti į aukščiausio Lietuvos bei UEFA lygio varžybas.

Savivaldybė parengė „Žemynos“ progimnazijos sporto aikštyno modernizavimo investicinį projektą. Jis bus teikiamas Valstybės investicijų programai. Numatoma įrengti modernų stadioną, kuris galėtų būti labiausiai naudojamas jauniesiems futbolininkams ugdyti.

„Esame parengę „Žemynos“ aikštyno modernizavimo projektą, pirmus darbus tikimės pradėti dar šiai metais, o LFF pažadėjo prisidėti stadiono danga. Be to, aptarėme ir „Aukštaitijos“ stadiono rekonstrukcijos perspektyvas, kad mieste galėtų vykti aukščiausio lygio varžybos. Sieksime turėti Panevėžyje regioninį futbolo stadioną, atitinkantį visus UEFA reikalavimus“, – sakė meras R. Račkauskas.

Gerinant „Aukštaitijos“ stadiono būklę reikia išplėsti VIP žiūrovų sektorių tribūnoje, didinti ir gerinti erdves žiniasklaidai (vietos tribūnoje su stalais, komentatorių vietos, TV studija su vaizdu į aikštę, darbo bei spaudos konferencijų patalpos), parengti papildomas erdves varžybų dalyviams, įrengti atsarginį elektros energijos generatorių, didinti dengtų vietų skaičių, sutvarkyti už vartų esančius stadiono sektorius. Lėšų rekonstrukcijai iš valstybės investicijų programos tikimasi gauti jau kitąmet.

„Jei šis stadionas atitiks UEFA reikalavimus, bus galima kalbėti ir apie 2018 m. Europos merginų futbolo U-17 čempionato finalinio etapo rungtynes Panevėžyje“, – sakė LFF prezidentas Edvinas Eimontas.

www.panevezys.lt inf.

Palikite komentarą

Skip to content