PERGALĘ NULĖMĖ KAPITONO ĮVARČIAI

Pirmi praleidę įvartį „Panevėžio“ futbolininkai atsakė dviem taikliais komandos kapitono Manto Savėno smūgiais ir išplėšė pergalę.

„Panevėžio“ futbolininkai Joninių išvakarėse namie 2:1 nugalėjo „Trakų B“ ekipą ir šalies I lygos čempionate iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

Svečiai jau 3-ią minutę išsiveržė į priekį, kai po kampinio kamuolys atšoko Rokui Masenzovui ir šis tiksliai smūgiavo į Mariaus Suvaizdžio ginamus vartus.

Sužaidus dar tris minutes varžovai savo baudos aikštelėje pargriovė M.Savėną ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavęs pats „Panevėžio“ komandos kapitonas išlygino rezultatą.

Netrukus Svajūnas Čyžas galėjo persverti rezultatą šeimininkų naudai, bet suklaidinęs kelis svečių gynėjus nesugebėjo įveikti vartininko.

Lemtinga tapo 66-a minutė, kai M.Savėnas baudos smūgiu įmušė pergalingą įvartį. Trakų klubo vartininkas rankomis nesėkmingai bandė atmušti kamuolį ir šis suspurdėjo vartų tinkle.

Per likusį laiką abi komandos surengė po kelis pavojingus išpuolius, bet rezultatas nebepasikeitė.

„Panevėžio“ treneris Virginijus Liubšys gyrė saviškius už tai, kad šie jau trečias rungtynes iš eilės turėjo vytis varžovus, tačiau galop iškovojo pergalę.

„Mes turėjome šiek tiek daugiau progų už juos, bet rungtynės buvo sunkios iki pat pabaigos. Tegu žaidėjai per Jonines tris dienas atsipučia, paskui vėl kibsime į darbą“, – kalbėjo V.Liubšys.

Trenerio nuomone, M.Savėnas buvo geriausias mačo žaidėjas, tad komandos jaunimas turi iš ko mokytis.

„Panevėžio“ ekipa, po 14 rungtynių surinkusi 28 taškus, su „Palanga“ ir Vilniaus „Vyčiu“ dalijasi 2–4 turnyro lentelės vietas. Pirmauja 37 taškus turintis Kazlų Rūdos „Šilas“.