„PANEVĖŽYS“ ANTROJO KĖLINIO PABAIGOJE PALAUŽĖ „TRAKŲ B“ EKIPĄ

Mantas Jankevičius

„Panevėžys“ 28-ojo turo rungtynėse namuose susitiko su Trakų „Trakai B“ ekipa, kurią tik per pridėtą teisėjo laiką įveikė rezultatu – 2:1 (1:1).

Labai aštriu žaidimu abi komandos pirmajame kėlinyje pasigirti negalėjo. Dažni bandymai suregzti greitas atakas baigdavosi tuo, kad kamuolys klimpdavo aikštėje ir gynėjai spėdavo grįžti į savo pozicijas.

Šlapia aikštės danga bandė naudotis abi ekipos smūgiuodamos iš toli. Pirmąjį tolimą smūgį atliko „Trakų B“ ekipa, tačiau Šarūnas Kazlauskas kamuolį atmušė prieš save ir jį sugavo nespėjus varžovams priartėti. Po keleto minučių sėkmę iš toli pabandė ir panevėžiečiai, tačiau užtikrintai kamuolį sugavo Ignas Plūkas.

„Panevėžys“ daugelį savo atakų bandė regzti per kraštus, kol galiausiai 32-ąją rungtynių minutę, tai pasiteisino ir krito pirmasis šių rungtynių įvartis. Po Roko Lazdinausko perdavimo, smūgiu iš eigos kamuolį į vartus pasiuntė Žilvinas Banys – 1:0.

Svečiai „Panevėžio“ futbolininkams neketino nusileisti ir 43-ąją rungtynių minutę tolimu smūgiu Šarūną Kazlauską nuginklavo Džiugas Sūnėlaitis – 1:1.

Antrajame kėlinyje kiek aktyviau žaidė svečių futbolininkai. Ko gero realiausią progą „Trakų B“ ekipa turėjo antrojo kėlinio pradžioje, tačiau pirmąjį smūgį į vartus atrėmė „Panevėžio“ vartininkas, o pakartotinai smūgiuotą kamuolį spėjo uždengti Yurii Podo. Kėliniui įpusėjus sekė ir pavojingas smūgis į „Panevėžio“ vartų skersinį.

Rungtynėms einant į pabaigą „Panevėžys“ pradėjo kiek aktyviau veržtis į svečių aikštės pusę, taip bandydami išplėšti pergalę. „Panevėžio“ futbolininkai keletą kartų bandė sėkmę iš toli, tačiau smūgiai buvo netikslus.

Jau per pridėta teisėjo laiką krito pergalingas įvartis į „Trakų B“ komandos vartus. Po kampinio į greitą kontrataką pasileidę panevėžiečiai surado link varžovų vartų įkirtinėjantį Daquan Kingą, šį bandė pasitikti savo baudos aikštelę palikęs Ignas Plūkas. Vartininkui pirmąjį D.Kingo smūgį pavyko atremti, tačiau antruoju bandymu legionieriaus smūgis į tuščius vartus išvedė „Panevėžį“ į priekį – 2:1.

„Panevėžys“ – Trakų „Trakai B“ 2:1 (1:1)

32` [1:0] Žilvinas Banys

43` [1:1] Džiugas Sūnėlaitis

90` [2:1] Daquan King

Įspėjimai: 28` Rokas Lazdinauskas, 41` Mantas Savėnas, 79` Domantas Nebilevičius.

„Panevėžio“ sudėtis: Šarūnas Kazlauskas, Mindaugas Butkus, Džiugas Petrauskas, Arnas Ribokas(77` Mitani Tsubasa), Žilvinas Banys, Edvardas Tamulevičius, Yurii Podo, Domantas Nebilevičius, Rokas Lazdinauskas(67` Tadas Markevičius), Mantas Savėnas, Roland Bilala(64` Daquan King).

Futbolo klubas „Panevėžys“ asociacijos pagrindu įsteigtas 2015 metais, o 2017 metais reorganizuotas į viešąją įstaigą. Komandą iš viso sudaro 27 žaidėjai. Tarp pagrindinių klubo rėmėjų – Panevėžio miesto savivaldybė, dalininkė – bendrovė „Naftėnas“, „Kalnapilio-Tauro“ grupė ir „Panevėžio keliai“. FK „Panevėžys“ – vienintelis futbolo klubas Lietuvoje, turintis savo palaikymo šokėjų komandą.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais spalio 15 dieną, sekmadienį,  namuose su „Palangos“ komanda. Susitikimas „Aukštaitijos“  stadione prasidės 14 valandą.