SEKMADIENĮ – RUNGTYNĖS SU LYGOS LYDERIU

Šį savaitgalį, LFF Pirmos lygos pirmenybėse bus žaidžiami 29-ojo, priešpaskutiniojo, turo susitikimai. FK ‘Panevėžys“ rytoj, sekmadienį, namuose susitiks su  „Palangos“ komanda. Šiuo metu FK „Panevėžys“, surinkęs 37 taškus, užima devintąją turnyro lentelės vietą. „Palangos“ ekipa turi 55 taškus ir rikiuojasi pačioje turnyro lentelės viršūnėje. Palangiškiai dviem taškais lenkia antrąją vietą užimančius Gargždų „Bangos“ futbolininkus. Svečiai iš pajūrio pergalės atveju beveik užsitikrintų pirmąją vietą, o tuo pačiu ir teisę kitą sezoną rungtyniauti Lietuvos „A“ lygoje. Panevėžiečiai šiuo metu įgijo neblogą sportinę formą ir laimėjo paskutiniąsias trejas rungtynes. FK „Panevėžys“ susitikime su lygos lyderiu sieks tik pergalės.

Pirmojo rato rungtynes, vykusias Palangoje, panevėžiečiai pralaimėjo  rezultatu 0:1.

Iš pradžių buvo numatyta, kad rungtynės vyks „Aukštaitijos“ stadione, bet dėl šlapios aikštės susitikimą nuspręsta perkelti į Futbolo akademijos stadioną.

Susitikime su „Palangos“ komanda „Panevėžio“ klubui dėl traumų negalės padėti P. Lukšys, M. Suvaizdis, Ž. Banys ir R. Carvalho, o dėl viršyto kortelių limito – M. Savėnas bei D. Nebilevičius.

Rytoj, sekmadienį, rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Palangos“ komandų Futbolo akademijos stadione prasidės 14 valandą.

 

Palikite komentarą

Skip to content