„PANEVĖŽYS B“ ĮVEIKĖ „SŪDUVĄ B“

Lietuvos futbolo federacijos II lygos pirmenybėse pirmąją pergalę iškovojo FK „Panevėžys B“. Pietų zonoje rungtyniaujantys panevėžiečiai, kuriuos treniruoja Darius Žindulis ir Žilvinas Banys, išvykoje rezultatu 2:0 (0:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos B“ komandą.

Abu įvarčius svečiai įmušė antrajame kėlinyje. 80-ąją mačo minutę pasižymėjo Jonas Skinderis, o 83-ąją – Matas Lesnikauskas.

Šalies II lygos Pietų zonoje, kur rungtyniauja 13 komandų, po dviejų turų FK „Panevėžys B“ užima penktąją vietą. Pirmajame ture panevėžiečiai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Marijampolė City“

Susitikimą su „Sūduva B“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius (46 min. Danas Šimkevičius), Tomas Kačerauskas, Ignas Andrulis (70 min. Nojus Lukšys), Motiejus Slivka, Gustas Žederštreimas, Jonas Skinderis, Reinas Batutis, Džiugas Trybė (60 min. Matas Lesnikauskas), Denas Gudaitis, Rokas Stanulevičius, Armandas Kučys.

Artimiausias Lietuvos II lygos pirmenybių Pietų zonoa rungtynes FK „Panevėžys B“ žais gegužės 30 dieną išvykoje su Vilniaus „Tera“.