„PANEVĖŽYS“ NUSILEIDO KĖDAINIŲ „NEVĖŽIUI“

Mantas Jankevičius

Po daugiau nei mėnesio  „Panevėžys“ žaidė rungtynes namuose, tačiau šį kartą namų sienos nepadėjo ir teko pripažinti svečių pranašumą, rezultatu – 1:3.

Pirmąją rimtesnę progą rungtynėse sukūrė „Panevėžio“ futbolininkai, varžovų vartininko budrumą smūgiuodamas iš toli patikrino T.Markevičius.

18-ąją minutę puikią progą pelnyti įvartį turėjo E.Tamulevičius, kurį vieną prieš vartininką išvedė „Panevėžio“ naujokas R.Bilala, tačiau laiku vartus palikęs „Nevėžio“ vartininkas atrėmė E. Tamulevičiaus smūgį.

Sužaidus dar kelias minutes, po kampinio galva bandė smūgiuoti Ž.Banys, tačiau kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Sužaidus apie pusę pirmojo kėlinio aktyviau pradėjo žaisti „Nevėžio“ futbolininkai. Pirmąją progą turėjo baudos aikštelėje perdavimo sulaukęs M.Vasiliauskas, tačiau jam nepavyko nukreipti kamuolio į „Panevėžio“ vartus. Dar po kelių minučių „Panevėžio“ komandą gelbėjo R.Songas, kuris spėjo perimti kamuolį iš varžovų gynėjo, kuris jau buvo prasiveržęs į baudos aikštelę.

Kėlinio pabaigoje krito pirmasis rungtynių įvartis. 37-ąją minutę „Panevėžio“ gynyboje atsiradusiais tarpais pasinaudojo „Nevėžio“ futbolininkai, kurie išvedė savo žaidėją prieš M.Suvaizdį, o šis be didesnio vargo nuginklavo „Panevėžio“ vartininką – 0:1.

54-ą minutę galiausiai rezultatą pavyko išlyginti „Panevėžio“ futbolininkams. Perdavimo iš krašto sulaukę E.Tamulevičius, kuris griūdamas lietė kamuolį ir nukreipė jį į „Nevėžio“ vartus 1-1.

Kėlinio eigoje tiek viena, tiek kita komanda bandė pavojingai įžaisti kamuolį iš kraštų, tačiau bandymai buvo nesėkmingi.

63-ąją minutę „Nevėžio“ komanda atliko iškart du keitimus, kurie vėliau atnešė pergalę svečiams.

79-ąją minutę po keitimo pasirodęs A.Liasiukas sulaukęs perdavimo, galva smūgiavo į apatinį vartų kampą ir išvedė „Nevėžį“ į priekį.

Po praleisto įvarčio T.Markevičiui buvo pavykę atsidurti vienam prieš varžovų vartininką, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

90-ąją minutę dar vienas smūgis „Panevėžio“ ekipai. Gynyboje žmonių nesužiūrėję „Panevėžio“ futbolininkai paliko vieną po keitimo pasirodžiusį A.Gėgžna, o šis be didesnio vargo smūgiu iš eigos nuginklavo M.Suvaizdį.

Panevėžio „Panevėžys“ – Kėdainių „Nevėžis“ 1:3 (0:1).

37` [0:1] Jevgenijus Morozas

54` [1:1] Edvardas Tamulevičius

79` [1:2] Andrejus Liasiukas

90` [1:3] Aretas Gėgžna

Įspėjimai: 45` Marius Suvaizdis, 51` Temitayo Famosaya, 71` Tadas Markevičius.

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Rigobertas Songas (77` Džiugas Petrauskas), Domantas Nebilevičius, Povilas Lukšys (69` Yurii Podo), Žilvinas Banys, Tadas Markevičius (86` Rokas Lazdinauskas), Ronaldas Misiūnas (82` Mitani Tsubasa), Roland Bilala, Temitayo Famosaya (52` Mindaugas Butkus), Edvardas Tamulevičius, Arnas Ribokas.

Kitas LFF Pirmos lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais namuose jau antradienį, rugpjūčio 8 dieną, prieš Kauno „Stumbras B“ ekipą. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą.

Futbolo klubas „Panevėžys“ asociacijos pagrindu įsteigtas 2015 metais, o 2017 metais reorganizuotas į viešąją įstaigą. Komandą iš viso sudaro 27 žaidėjai. Tarp pagrindinių klubo rėmėjų – Panevėžio miesto savivaldybė, dalininkė – bendrovė „Naftėnas“, „Kalnapilio-Tauro“ grupė ir „Panevėžio keliai“. FK „Panevėžys“ – vienintelis futbolo klubas Lietuvoje, turintis savo palaikymo šokėjų komandą.