„PANEVĖŽYS“ SUŽAIDĖ LYGIOSIOMIS SU KAUNO „STUMBRO B“ EKIPA

Mantas Jankevičius

„Panevėžio“ futbolininkai devynioliktojo turo rungtynėse namuose susitiko su Kauno „Stumbras B“ ekipa, su kuria po įtemptos kovos sužaidė lygiosiomis, rezultatu  – 1:1 (0:0).

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai iš Kauno, kurie bandė kuo greičiau pasižymėti šiose rungtynėse, tuo tarpu „Panevėžys“ buvo priverstas žaist kontratakomis.

Sužaidus apie puse pirmojo kėlinio „Stumbro B“ ekipavis daugiau laiko praleisdavo prie „Panevėžio“ vartų, ypatingai daug problemų panevėžiečiams kėlė „Stumbro B“ saugas  Kgaogelo Sekgota, kuris ne kartą sugebėjo apžaisti „Panevėžio“ gynėjus, tačiau jo sukurtomis progomis nepasinaudodavo komandos draugai.

Likus žaisti apie dešimt minučių pirmajame kėlinyje „Panevėžio“ ekipai pavyko perimti iniciatyvą. Puikią progą turėjo T.Markevičius, kuriam kontratakos metu  pavyko pabėgti nuo varžovų gynėjų, tačiau jo bandymas smūgiuoti buvo nesėkmingas ir kamuolys praskriejo virš vartų.

Vos tik prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui dar vieną puikią progą pasižymėti turėjo T.Markevičius, tačiau šį kartą baudos aikštelėje užtikrintai sužaidė „Stumbro B“ gynėjas, kuris spėjo kamuolį nukreipti už galinės vartų linijos.

62-ąją rungtynių minutę „Panevėžio“ žaidėjams pavyko surengti gražią ataką, tačiau į baudos aikštelę įsiveržęs M.Butkus nesugebėjo uždaryti perdavimo. Po minutės savo sėkmę iš toli pabandė M.Savėnas, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Galiausiai 65-ąją minutę buvo pelnytas pirmasis rungtynių įvartis. Iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo V.Armanavičius, į šį smūgį M.Suvaizdis reagavo, tačiau kamuolį atmušė tiesiai „Stumbro B“ žaidėjui  Renato Da Silva, kuris be didesnio vargo pasiuntė kamuolį į vartus – 0:1.

Po praleisto įvarčio „Panevėžys“ pradėjo vis labiau spausti savo varžovus.  Dar vieną progą turėjo T.Markevičius, kuris bandė galva nukreipti kamuolį į vartus, tačiau bandymas buvo nesėkmingas.

Vis dėl to 79-ąją rungtynių minutę rezultatą pavyko išlyginti. Kraštu besiveržiantį T.Markevičių bandė griauti varžovų gynėjas, tačiau bandymas buvo nesėkmingas, po T.Markevičiaus reido perdavimo sulaukė M.Savėnas, kuris smūgiavo, bet pataikė tiesiai į vartininką, tačiau vietoje ir laiku buvęs E.Tamulevičius čiuoždamas sugebėjo nukreipti kamuolį į varžovų vartus – 1:1

Po šio įvarčio „Panevėžys“ apsukų nemažino ir bandė persverti rezultatą. 80-ąją minutę pasižymėti galėjo M.Butkus, kuris sulaukė perdavimo iš du varžovų gynėjus apžaidusio R.Misiūno, tačiau smūgiuotas kamuolys pataikė į vartininką. Kiek vėliau iš toli smūgiuoti bandė Ž.Banys, tačiau į smūgį reagavo „Stumbro B“ vartininkas.

Panevėžio „Panevėžys“ –  Kauno „Stumbras B“ 1:1 (0:0).

LFF I lyga, XIX turas, Panevėžys

65` [0:1] Renato Justo Leite Gomes Da Silva

79` [1:1] Edvardas Tamulevičius

Įspėjimai: 54` Edvardas Tamulevičius

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Mantas Savėnas, Arnas Ribokas, Tadas Markevičius, Žilvinas Banys, Edvardas Tamulevičius(89` Rokas Lazdinauskas), Yurii Podo, Rigobertas Songas, Domantas Nebilevičius, Rolandas Bilala(59` Mindaugas Butkus), Andrei Famosaya(46` Ronaldas Misiūnas).

FK „Panevėžys“ džiaugiasi, kad atsirado dar vienas rėmėjas, padėsiantis klubui. Juo tapo UAB „Kredora“, prekiaujanti „Volkswagen“ markės automobiliais.

Kitas LFF Pirmos lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais namuose šį sekmadienį, rugpjūčio 13 dieną, prieš „Pakruojo“ ekipą. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 13 valandą.

Futbolo klubas „Panevėžys“ asociacijos pagrindu įsteigtas 2015 metais, o 2017 metais reorganizuotas į viešąją įstaigą. Komandą iš viso sudaro 27 žaidėjai. Tarp pagrindinių klubo rėmėjų – Panevėžio miesto savivaldybė, dalininkė – bendrovė „Naftėnas“, „Kalnapilio-Tauro“ grupė ir „Panevėžio keliai“. FK „Panevėžys“ – vienintelis futbolo klubas Lietuvoje, turintis savo palaikymo šokėjų komandą.

 

Palikite komentarą

Skip to content