SEKMADIENIO VARŽOVAS – FC „PAKRUOJIS“

Šį sekmadienį, rugpjūčio 13 dieną, LFF Pirmos lygos pirmenybėse bus žaidžiami 20-ojo turo susitikimai. FK ‘Panevėžys“ namuose susitiks su Pakruojo FC „Pakruojis“ komanda. Abi ekipos šiame sezone sužaidė po 18 rungtynių. FC „Pakruojis“, surinkęs 29 taškus, užima aštuntąją vietą, o dešimčia taškų mažiau turintis FK „Panevėžys“ – vienuoliktąją. Abu kolektyvai pastaruoju metu rungtyniauja nesėkmingai ir per septynis paskutinius turus iškovojo vos po vieną  pergalę.

Pirmajame rate, kuomet komandos žaidė Pakruojyje, panevėžiečiai patyrė labai apmaudų pralaimėjimą rezultatu 1:2. Tada, po 20-ąją susitikimo minutę pelnyto T. Markevičiaus įvarčio, svečiai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet turėtos persvaros išlaikyti nesugebėjo. Mačo pabaigoje (86-ąją ir 90-ąją minutėmis) įmušę du įvarčius, šeimininkai šventė pergalę.

Sekmadienio rungtynėse šeimininkams jau galės padėti gynėjas iš Brazilijos Ricardo Carvalho. Šio futbolininko transferių dokumentai jau pasiekė Lietuvą. Deja, šis klausimas dar neišsisprendė saugui iš JAV Daquanui Kingui. Praėjusio turo rungtynėse dėl nedidelės traumos negalėjęs padėti komandai D. Petrauskas pilnai pasveiko ir galės pasirodyti aikštėje.

Šį sekmadienį rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Pakruojo“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 13 valandą.