PASIRENGIMO CIKLĄ UŽBAIGĖ SOLIDŽIA PERGALE

Šiandien Panevėžyje, Žemynos progimnazijos stadione, draugišką susitikimą žaidė FK „Panevėžys“ ir Kauno FC „Hegelmann Litauen“. Rungtynes rezultatu 6:0 (1:0) laimėjo panevėžiečiai.

Susitikimą žymiai aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau pačioje mačo pradžioje turėjo dvi neblogas progas pasižymėti, tačiau nei R. Ledesma, nei S. Vasquezas savo šansais nepasinaudojo. Panevėžiečiai tvirtai kontroliavo aikštės vidurį ir turėjo iniciatyvą.

15-ąją rungtynių minutę savo aikštės pusėje iš varžovų perėmęs kamuolį R. Ledesma atiko ilgą reidą link svečių vartų ir tiksliai perdavė kamuolį P. Janušauskui. Pastarojo žaidėjo smūgis buvo tikslus ir FK „Panevėžys“ išsiveržė į priekį 1:0. Pelnę įvartį panevėžiečiai nemažino apsukų. Ypač pastebimi puolime buvo P. Janušauskas, S. Vasquezas ir R. Ledesma, kurie kėlė daugiausiai problemų kauniečių gynėjams.

26-ąją susitikimo minutę svečiai atliko pirmą smūgį į aikštės šeimininkų vartų plotą, bet nestipriai smūgiuotą kamuolį vartininkas Š. Jurevičius nesunkiai sugavo. Per likusį iki pertraukos laiką FK „Panevėžys“ dar turėjo dvi neblogas progas, bet L. Čerkaukas ir S. Vasquezas jomis nepasinaudojo. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 1:0 panevėžiečių naudai.

Antrąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo labai aktyviai. Iškart po pertraukos šeimininkai turėjo dvi šimtaprocentines progas, bet broliai Tadas ir Tautvydas Eliošiai jomis nepasinaudojo.

Daugiau nei šimtui aistruolių, susirinkusių pasižiūrėti šio susitikimo, antrojo įvarčio ilgai laukti neteko. 57-ąją mačo minutę P. Janušauskas, iš komandos draugo sulaukęs tikslaus perdavimo, kamuolį pasiuntė į „Hegelmann Litauen“ komandos vartus. Po keturių minučių dar vieną įvartį šeimininkams pelnė neseniai aikštėje pasirodęs E. Veliulis. Netrukus šis žaidėjas, neseniai apsisprendęs šį sezoną rungtyniauti „Panevėžio“ komandoje, sukirto kamuolį į varžovų vartų skersinį.

72-ąją susitikimo minutę krito ketvirtasis įvartis į „Hegelmann Litauen“ komandos vartus. Savo trečiąjį įvartį šiame mače pelnė P. Janušauskas.

Po keturių minučių savo pavojingiausią ataką šiame mače surengė kauniečiai. Po panevėžiečių klaidos „Hegelmann Litauen“ futbolininkas vienui vienas iššoko prieš „Panevėžio“ vartininką M. Suvaizdį, kuris baudos aikštelėje varžovą neleistinai pagriovė. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, bet kauniečio smūgiuotą kamuolį M. Suvaizdis atrėmė.

Per paskutiniąsias dešimt žaidimo minučių krito dar su įvarčiai į svečių vartus. 80-ąją rungtynių minutę pasižymėjo E. Veliulis, o 85-ąją – S. Urbys.

Laimėję susitikimą rezultatu 6:0 panevėžiečiai baigė pasirengimo naujajam sezonui ciklą. Lietuvos A lygos čempionatą FK „Panevėžys“ pradės kovo 2 dieną rungtynėmis Kaune su vietos „Stumbro“ komanda.

Panevėžiečiai rungtynes su „Hegelmann Litauen“ pradėjo tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius, Vytas Gašpuitis, Pavelas Krukas, Lukas Čerkauskas, Mantas Fridrikas, Aleksandras Erkinas, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Tadas Eliošius, Sebastianas Vasquezas, Rafaelis Ledesma.

Po keitimų aikštėje pasirodė Marius Suvaizdis, Ernestas Veliulis, Tomas Salamanavičius, Andrejus Karvackis, Edvardas Tamulevičius, Tomas Kačerauskas, Sigitas Urbys, Titas Aukštuolis.