PRADĖTAS BENDRADARBIAVIMAS SU SPORTO KLUBU „GYM+“

„Panevėžio“ futbolo klubas nuo šiol bus dar geriau pasirengęs artimiausiems iššūkiams futbolo aikštėse – pradėtas bendradarbiavimas su sporto klubu „Gym+“.

Ukmergės g. 18 įsikūręs erdvus sporto klubas dirba visą parą ir savo klientams siūlo grupines bei asmenines treniruotes ir soliariumą.

Šia užsimezgusia draugyste pasidžiaugė klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas.

„Geriems rezultatams turi įtakos daug dalykų, tarp jų ir atmosfera komandoje, taip pat – rėmėjų dėmesys ir atsirandantys nauji rėmėjai. Žaidėjai buvo patenkinti, kad mus nori paremti „Gym+“ pasiūlydami sportišką draugystę ir kitas privilegijas sporto klube bei norėdami, kad „Panevėžio“ futbolininkai būtų geriau pasiruošę rungtynėms.

Pagal futbolininkų socialinių tinklų paskyras matosi, kad jie ten sportuoja ir tuo džiaugiasi. Fizinio pasirengimo atžvilgiu bendradarbiavimas su „Gym+“ yra labai naudingas, džiaugiamės šia užsimezgusia draugyste“, – pasakojo B. Vaitiekūnas.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais gegužės 7 dieną, šeštadienį. „Hegelmann LFF taurės“ šešioliktfinalio dvikova su Utenos „Uteniu“ varžovų stadione prasidės nuo 14 val.

Palikite komentarą

Skip to content