STARTAS LFF TAURĖJE – UTENOJE

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį savaitgalį pradės kovas kitame fronte – „Hegelmann LFF taurės“ varžybose. Dviejuose pastaruosiuose finaluose žaidę panevėžiečiai startuos šešioliktfinalio etape ir keliaus į Uteną, kur jų lauks II lygoje rungtyniaujantis vietos „Utenis“.

Pirmame taurės etape uteniškiai 4:1 nugalėjo Veiverių FK „Pozityvūs“, o šiuo metu II lygoje tarp 18 komandų žengia 14-oje vietoje. „Utenis“ per 4 mačus yra iškovojęs 2 taškus – po 2 kartus sužaidė lygiosiomis bei pralaimėjo.

Pastarąjį kartą abi komandos akis į akį stojo 2018 metais – triumfu pažymėtame „Panevėžio“ sezone Pirmoje lygoje. Namuose „Utenis“ buvo nugalėtas 2:1, svečiuose – 2:0.

Tikėtina, kad Utenoje pamatysime lauktą sugrįžimą. Du mėnesius dėl traumos nerungtyniavęs graikas Chrysovalantis Kozoronis, realu, jog gali pasirodyti ant žaliosios vejos – saugas jau pradėjo treniruotis su komanda ir siekia kuo greičiau grįžti į žaidybinį ritmą.

Ch. Kozoronis pasidalino savo įspūdžiais su fk-panevezys.lt svetaine, teigdamas, kad labai laukia šeštadienio mačo bei galimo sugrįžimo.

„Buvau sulaukęs stipraus smūgio į koją – tai buvo pakankamai skausminga. Šiuo metu jau treniruojuosi su komanda ir greitai atgausiu tai, kas buvo prarasta. Gavus traumą, sunkiausia buvo susitaikyti su tuo, jog aikštėje negalėsiu kovoti – traumos rimtumas buvo antroje vietoje.

Kalbant apie čempionatą, akivaizdu, kad jis bus labai atkaklus ir įdomus – daug lygių komandų. Malonu, jog šiuo metu vaizdas turnyro lentelėje yra malonus akiai ir mes taip pat prisidedame prie to, kad pirmenybės būtų įdomesnės. Toliau bus dar įdomiau.

Šeštadienį mūsų laukia svarbios rungtynės, kurias mes tikrai norime laimėti. Pastaruosius dvejus metus žaidėme finale, tad šis faktas motyvuoja mus vėl ten atsidurti bei iškovoti trofėjų. Atiduosime viską, ką turime geriausio, jog pasiektume užsibrėžtus tikslus“, – pasakojo graikas.

„Hegelmann LFF taurės“ šešioliktfinalio susitikimas „Utenio“ stadione įvyks gegužės 7 dieną, šeštadienį. Rungtynių pradžia – 14 val.

Palikite komentarą

Skip to content