PRARASTI DU BRANGŪS TAŠKAI

Susitikimą su Telšių „Džiugo“ futbolininkais panevėžiečiai pradėjo labai aktyviai. Startinėje komandos sudėtyje pasirodęs Tadas Markevičius jau pirmoje atakoje privertė svečius prasižengti prie pat savo baudos aikštelės. Baudos smūgiu iš 17 metrų Pauliui Janušauskui nepavyko nuginkluoti „Džiugo“ vartininko.

15-ąją rungtynių minutę T. Markevičius nestipriu, bet tiksliu smūgiu galva į tolimąjį svečių vartų kampą  pelnė pirmąjį mačo įvartį. Išsiveržę į priekį šeimininkai nemažino apsukų ir toliau turėjo akivaizdų pranašumą.

30-ąją susitikimo minutę dešiniuoju kraštu prasiveržęs T. Markevičius atliko gerą perdavimą Tomui Salamanavičiui, o šio žaidėjo smūgiuotas kamuolys sudrebino svečių vartų skersinį. Pirmasis prie kamuolio atskubėjo Jonas Skinderis, bet galva jo smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia „Džiugo“ vartų virpsto.

32-ąją mačo minutę dar vieną įvartį į varžovų vartus įmušė T. Markevičius. Po tolimo P. Janušausko smūgio „Džiugo“ vartininkas kamuolį atmušė, bet pirmasis prie jo suspėjęs „Panevėžio“ žaidėjas pelnė antrąjį savo įvartį.

Dviejų įvarčių persvara panevėžiečiai džiaugėsi neilgai. Po šešių minučių „Džiugas“ surengė greitą kontrataką ir Sergejus Amirzianas sušvelnino rezultatą. Poilsio komandos išėjo aikštės šeimininkams pirmaujant rezultatu 2:1.

Po pertraukos aikštėje vyko apylygis žaidimas ir daug progų pasižymėti neturėjo nei vienos, nei kitos ekipos futbolininkai. Kai jau atrodė, kad jau rungtynės baigsis „Panevėžio“ pergale, svečių ekipos patyręs žaidėjas Andrius Lipskis sugebėjo išlyginti rezultatą. Išlyginamąjį įvartį svečiai iš arti pelnė 88-ąją susitikimo minutę.

Per likusį laiką „Panevėžio“ komanda surengė „Džiugo“ vartų šturmą. Apgulę svečių vartus šeimininkai jau per teisėjo kompensuotą laiką turėjo dvi puikias galimybes išplėšti pergalę, bet nei E. Fiodorovui, nei R. Lazdinauskui pasižymėti nepavyko.

Sužaidę lygiosiomis 2:2 su žemaičiais, panevėžiečiai prarado du brangius taškus kovoje dėl pirmosios vietos.

Panevėžiečiai šį susitikimą žaidė tokios sudėties: M.Suvaizdis, T. Kačerauskas, M.Fridrikas, V.Gašputis, A. Karvackis, P.Janušauskas, Ž.Banys, J.Skinderis, T.Salamanavičius (59‘ E. Fiodorovas), T. Markevičius (73‘R. Lazdinauskas), D.Kingas.

Artimiausias LFF I lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais antradienį, spalio 2 dieną, Kaune su Nacionalinės futbolo akademijos komanda.