Pratęsta sutartis su M. Remeikiu

„Panevėžio“ futbolo klubas pratęsė bendradarbiavimą su praėjusiais metais pagrindinėje komandoje vietą išsikovojusiu Matijumi Remeikiu. 19-metis ir Aukštaitijos sostinės ekipa pasiekė susitarimą dėl bendradarbiavimo iki 2024 metų sezono pabaigos.

2022-ųjų „Optibet A lygoje“ iš Alytaus kilęs futbolininkas aikštėje pasirodė 23-ejose rungtynėse bei ne sykį žaidė skirtingose pozicijose. Be to, M. Remeikis rungtyniavo dviejuose „Hegelmann LFF taurės“ susitikimuose ir dviejuose Konferencijų lygos mačuose.

Šiame tarpsezonyje aikštės viduryje žaidęs saugas dažnai buvo metamas į kovą starto sudėtyje kontrolinių akistatų metu.

„Ankstesni metai praėjo gana neblogai. Gavau pakankamai žaidybinio laiko, nemažai patobulėjau. Vyrų futbole jau ne pirmi metai, bet adaptuotis padėjo vyresni žaidėjai.

Pasiruošimas sezonui buvo sunkus, reikalavo daug pastangų, darbo, manau, tas padės ateityje siekti geresnių rezultatų. Šio sezono tikslai tik aukščiausi, noriu kuo daugiau prisidėti prie komandos pergalių ir padėti siekti išsikeltų tikslų“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo M. Remeikis.

„Panevėžys“ Lietuvos čempionato sezoną pradės kovo 5 dieną, sekmadienį. 1-ojo turo dvikova svečiuose su Gargždų „Banga“ prasidės nuo 15 val.

Palikite komentarą

Skip to content