Sezono startas – Gargžduose

Futbolo klubas „Panevėžys“ nuo šio sekmadienio pasiners į naujojo „Optibet A lygos“ sezono batalijas. Pirmoji varžovė – kovingai savo sirgalių akivaizdoje rungtyniaujanti Gargždų „Banga“.

Tai – jau ketvirtasis sezonas iš eilės, kai Lietuvos čempionate susigrums šios dvi komandos. Namuose Aukštaitijos sostinės atstovai dažniausiai skina pergales, tačiau išvykoje per ankstesnius šešis susitikimus pavyko iškovoti vos vieną laimėjimą.

Jį panevėžiečiai praėjusių metų vasarą pasiekė po pergalingo Wandersono Melo įvarčio. Ne sykį „Panevėžys“ neišlaikydavo pranašumo, iš tų dvikovų du kartus praleisdamas išlyginamuosius įvarčius per pridėtą laiką.

„Banga“ tarpsezonio metu itin daug savo sudėtyje pokyčių neatliko. Prie komandos prisijungė du Lietuvos rinktinės žaidėjai – Karolis Laukžemis ir Benas Šatkus, galima išskirti ir buvusių „Panevėžio“ futbolininkų duetą – Sigitą Urbį bei Justiną Januševskį. Gargždų klubui trečius metus iš eilės vadovaus Lietuvoje šaknis įleidęs portugalas Davidas Afonso.

Kontrolinių dvikovų metu gargždiškiai, kaip ir panevėžiečiai, neretai varžėsi su Latvijos klubais. Paskutiniajame pasirengimo mače „Banga“ svečiuose rezultatu 0:4 nusileido Liepajos „Liepaja“ futbolininkams.

„Pasiruošimas praėjo sklandžiai, gerai padirbėjome ties fiziniu pasirengimu, taip pat sužaidėme nemažai kontrolinių rungtynių, todėl, manau, būsime gerai pasiruošę sezonui.

„Banga“ visada yra kietas varžovas, ypač kai žaidžia namuose. Tarpsezoniu pasistiprino gerai žinomais žaidėjais, todėl šiemet jie bus pavojingesni – manau, ne kartą gali nustebinti viso sezono metu.

Laukia sunkios rungtynės, bet atvažiavome kovoti dėl pergalės ir tikimės, kad oro sąlygos žaidimui įtakos neturės“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo Tautvydas Eliošius.

1-ojo turo mačas Gargžduose įvyks sekmadienį, kovo 5 dieną, ir startuos nuo 15 val.

Palikite komentarą

Skip to content