Rėmėjo dėka – efektyviai išspręstas iššūkis

Futbolo klubas „Panevėžys“ artėja link sudėtingais bei netikėtais iššūkiais grįsto „Optibet A lygos“ sezono finišo – su vienu iš jų teko susidurti praėjusią savaitę. Vis dėlto rėmėjo AB „Ortopedijos technika“ pastangomis vienas iš klubo futbolininkų galėjo ir toliau rungtyniauti.

Dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje šiemet rungtyniaujantis ir 30 mačų Lietuvos čempionate sužaidęs Pijus Širvys spalio 30-osios mače patyrė traumą veido srityje. Laimei, pauzė tarp rungtynių buvo išnaudota labai produktyviai ir „Panevėžio“ atstovas jau galėjo ginti komandos garbę praėjusios savaitės akistatoje su „Kauno Žalgiriu“. Tą jis pirmą sykį savo karjeroje darė su apsaugine veido kauke.

„Rungtynėse su „Hegelmann“ kartu su Linu Klimavičiumi šokome į kamuolį ir susitrenkėme galvomis. Po peršvietimo paaiškėjo, kad lūžo trys skruostikaulio kaulai – prireikė kaukės. Su kauke teko žaisti pirmą kartą, neturėjau nė vienos treniruotės. Praėjusį ketvirtadienį buvau Kaune, ten nuskenavo mano veidą, per dieną padarė kaukę ir šeštadienį jau žaidžiau. Iš pradžių reikėjo apsiprasti, bet diskomforto nejaučiu.

Žinoma, geriau išvengti tokių dalykų, bet tie vaikinai, kurie padarė kaukę, vos per parą atliko fantastišką darbą. Priešingu atveju, nebūčiau galėjęs žaisti rungtynių. Labai didelis dėkui jiems“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo P. Širvys.

Su „Panevėžiu“ bendradarbiaujanti AB „Ortopedijos technika“, turinti Panevėžyje ir kituose šalies miestuose parduotuvių tinklą „Sveikatinė“, ne pirmą sezoną padeda spręsti panašias situacijas.

„Įvykus traumai veido srityje, ortopedijos technikos specialistai 3D skeneriu nuskenavo futbolininko veidą ir pagamino labai tvirtą anglies pluošto veido kaukę. Trauma buvo sudėtingoje vietoje, tad reikėjo labai tvirto įtvaro.

Džiugu, kad toliau tęsiasi mūsų tarpusavio bendradarbiavimas – didžiuojamės „Panevėžio“ klubo futbolininkais, linkime tiek sėkmės likusiame sezone, tiek išlikti sveikais“, – teigė AB „Ortopedijos technika“ Panevėžio filialo direktorė Rasa Jonelienė.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais šį sekmadienį, lapkričio 13 dieną. 35-ojo turo dvikova su Vilniaus „Riteriais“ sostinės „Sportimos“ manieže prasidės nuo 19.30 val.

Palikite komentarą

Skip to content