Paskutinė išvyka šiame sezone

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį sekmadienį stos į priešpaskutinę 2022 metų sezono „Optibet A lygos“ akistatą. 35-ajame ture Gino Lettieri treniruojami futbolininkai vėl keliaus į sostinę bei kovos dėl pergalės kaktomušoje su Vilniaus „Riteriais“.

Būsimi varžovai taip pat po 34 sužaistų mačų yra surinkę 55 taškus ir rikiuojasi ketvirti, savo ruožtu, „Panevėžys“ žengia antras su 59 taškais. Tai bus paskutinysis 35-ojo turo susitikimas, tad prieš jį abu klubai žinos, kaip sekmadienį sužaidė likę trys tiesioginiai konkurentai.

Sekmadienį įvyks ketvirtasis ekipų susidūrimas šiemet. Pirmasis, taip pat vykęs „Sportimos“ manieže, baigėsi be įvarčių, antrasis buvo įprasmintas panevėžiečių pergale 3:0 „Žemynos“ progimnazijos stadione, trečioji akistata, kuri buvo žaidžiama „Aukštaitijos“ stadione, tapo pergalinga „Riteriams“ – 1:0.

„Panevėžys“ šiuo metu yra perėmęs iniciatyvą lenktynėse dėl 2-osios vietos ir, anot saugo Ergyso Kače, sieks išsilaikyti šioje pozicijoje.

„Pirmasis mėnuo man buvo kiek sunkus, kadangi atvykau į kitą šalį, kurioje žaidžiamas kitoks futbolas. Reikėjo laiko pažinti savo komandos draugus – po truputį jaučiausi vis geriau ir geriau.

Žaidėme trejas sunkias rungtynes ir komanda parodė, kad gali įveikti visus varžovus, jeigu rungtyniaujame komandiškai. Manau, dėl to mums ir pavyko iškovoti 7 taškus – pasirodėme gerai taktiškai ir dėl pergalės atidavėme viską.

Sekmadienio rungtynės mums yra pačios svarbiausios, nes norime užimti antrąją vietą ir tai yra mūsų tikslas. Tikiu, kad parodysime panašų žaidimą kaip ankstesnėse rungtynėse ir kovosime dėl pergalės“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo futbolininkas iš Albanijos.

„Riterių“ ir „Panevėžio“ akistata įvyks lapkričio 13 dieną, sekmadienį. Dvikovos pradžia „Sportimos“ manieže – 19.30 val.

Palikite komentarą

Skip to content