REZULTATYVIOS LYGIOSIOS

Vasario 16-ąją dieną FK „Panevėžys“ sužaidė jau penktąsias kontrolines rungtynes šiame sezone. Panevėžiečiai, pirmą kartą šiais metais rungtyniavę namuose, susitiko su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3 (1:1).

Prieš rungtynes, pažymint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtąsias metines, abiejų komandų kapitonai pakėlė Trispalvę, o žaidėjai ir žiūrovai, susirinkę į Panevėžio futbolo akademijos stadioną, sugiedojo Lietuvos Respublikos himną.

Susitikimo pradžioje aktyvesni buvo aikštės šeimininkai, kurie pirmieji ir įmušė įvartį. Kėlinio viduryje prasiveržęs Rokas Lazdinauskas stipriai smūgiavo, o prie kamuolio, kuris atšoko nuo „Nevėžio“ žaidėjo, pirmasis suskubo Paulius Janušauskas. FK „Panevėžys“ kapitono smūgis į artimąjį varžovų vartų kampą buvo tikslus ir panevėžiečiai išsiveržė į priekį. Po dešimties minučių įvarčio autorius dėl traumos tęsti rungtynių nebegalėjo ir buvo pakeistas. Dar pirmajame kėlinyje, suklydus FK „Panevėžys“ gynėjams, svečiams pavyko išlyginti rezultatą.

66-ąją susitikimo minutę „Nevėžio“ komanda pelnė įvartį ir išsiveržė į priekį. Panevėžiečiai tvirtai perėmė iniciatyvą ir ėmė spausti svečius. Puikias galimybes išlyginti rezultatą turėjo E. Tamulevičius ir B. Panzo, bet pirmu atveju „Nevėžio“ ekipą išgelbėjo vartininkas, o antru FK „Panevėžys‘ puolėjui pritrūko tikslumo. 76-ąją mačo minutę po I. Tsyvilkos perdavimo E. Tamulevičiui pavyko pelnyti išlyginamąjį įvartį. Labai aktyviai rungtyniavęs R. Lazdinauskas varžovus privertė pažeisti taisykles savo baudos aikštelėje. E. Tamulevičius, tiksliai realizavęs 11 metrų baudinį išvedė „Panevėžio“ komandą į priekį – 3:2. Pačioje rungtynių pabaigoje suklydo mūsų komandos gynėjai, o ta dovanėle pasinaudoję svečiai išlygino rezultatą. Draugiškas susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 3:3. „Nevėžiui“ du įvarčius pelnė E. Kugys, vieną – V. Giedraitis.

Kaip ir ankstesniuose kontroliniuose susitikimuose, FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas atliko visą eilę keitimų, o taip pat į aikštelę pirmą kartą išleido šešiolikmetį T. Kačerauską.

FK „Panevėžys“ šias draugiškas rungtynes žaidė tokios sudėties: R. Mikalainis, M. Dūda, I. Pūžė (T. Kačerauskas), D. Petrauskas (I. Tsyvilka), A. Karvackis, P. Janušauskas (M. Butkus), Ž. Banys, T. Markevičius (E .Fjodorovas), R. Lazdinauskas, D. Kingas (B. Panzo), E. Tamulevičius

Kitas kontrolines rungtynes FK „Panevėžys“ žais vasario 24 dieną išvykoje su Latvijos „Metta‘ klubu.