REZULTATYVIOSE RUNGTYNĖSE NUSILEISTA GARGŽDŲ „BANGAI“

Mantas Jankevičius

„Panevėžys“ 22 –ojo turo rungtynėse Gargžduose, po įtemptos kovos ir tikros įvarčių fiestos, turėjo pripažinti „Bangos“ pranašumą rezultatu – 6:4 (3:1).

Rungtynių pradžia tiesiog siaubingai susiklostė panevėžiečiams. Nors „Panevėžio“ futbolininkai pirmieji sukūrė pavojingą epizodą prie šeimininkų vartų, tačiau po dešimties pirmojo kėlinio minučių svečių gynybą buvo visiškai subyrėjusi ir „Banga“ priekyje buvo  rezultatu – 2:0.

Po praleistų įvarčiu „Panevėžio“ futbolininkams sunkiai sekėsi atsitiesti. Nors keletas bandymų atsitiesti buvo, tačiau nei Mantas Savėnas nei Tadas Markevičius nesugebėjo pataikyti į „Bangos“ vartų plotą.

Nesėkmingais bandymais „Panevėžio“ problemos nesibaigė. 25-ąją rungtynių minutę artimą smūgį atrėmė Marius Suvaizdis, o dėl traumos aikštę turėjo palikti Ricardo Carvalho Ferreira. Prabėgus dar keturioms minutėms krito ir trečiasis įvartis – 3:0 priekyje šeimininkai.

Galiausiai 45-ąją minutę atsaką davė „Panevėžys“. Apžaidęs varžovų vartininką savo debiutinį įvartį pelno Daquan King – 3:1.

Prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui daug užtikrinčiau atrodė „Panevėžys“, tačiau sužaidus didžiąją kėlinio dalį vėl pasipylė įvarčiai. Greitos kontratakos metu 71-ąją minutę krito ketvirtasis, o dar už dviejų minučių ir penktasis įvartis į „Panevėžio“ vartus – 5:1.

Likus žaisti apie dešimt minučių komandos nemažino apsukų ir toliau tiksliai smūgiavo į vartus. 82-ą rungtynių minutę rezultatą pavyko sušvelninti Roland Bilala – 5:2, tačiau labai greitai buvo sulaukta atsako iš šeimininkų – 6:2. Likus žaisti penkias minutes „Panevėžys“ bandė atsigauti, 85-ąją ir 89-ąją minutėmis atitinkamai rezultatą dar labiau sušvelnino Yurii Podo ir Roland Bilala, tačiau to neužteko ir „Panevėžys“ iš Gargždų grįžtą su pralaimėjimu rezultatu – 6:4.

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Džiugas Petrauskas, Domantas Nebilevičius, Mantas Savėnas(75` Rokas Lazdinauskas), Žilvinas Banys, Tadas Markevičius, Ronaldas Misiūnas(64` Roland Bilala), Daquan King, Ricardo Carvalho Ferreira, Mitani Tsubasa(64` Arnas Ribokas), Mindaugas Butkus.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais jau šį sekmadienį, rugpjūčio 27 dieną. LFF taurės ketvirtfinalyje panevėžiečiai namuose kovos prieš Vilniaus „Vytį“.  Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 16 valandą.

Futbolo klubas „Panevėžys“ asociacijos pagrindu įsteigtas 2015 metais, o 2017 metais reorganizuotas į viešąją įstaigą. Komandą iš viso sudaro 27 žaidėjai. Tarp pagrindinių klubo rėmėjų – Panevėžio miesto savivaldybė, dalininkė – bendrovė „Naftėnas“, „Kalnapilio-Tauro“ grupė ir „Panevėžio keliai“. FK „Panevėžys“ – vienintelis futbolo klubas Lietuvoje, turintis savo palaikymo šokėjų komandą.