RYTOJ – IŠVYKA Į ALYTŲ

Šį savaitgalį LFF Pirmoje lygoje žaidžiami trečiojo turo susitikimai. FK „Panevėžys“ sekmadienį svečiuose susitiks su Alytaus „Dainava“. Panevėžiečiams šiame sezone tai bus pirmosios rungtynės išvykoje.

FK „Panevėžys“ sėkmingai pradėjo šių metų LFF Pirmos lygos pirmenybes. Mūsų miesto reprezentacinė komanda pirmuose dvejuose susitikimuose savo aikštėje vienodais rezultatais 1:0 nugalėjo „Pakruojo“ ir „Žalgirio B“ ekipas.

„Dainava“ šiame sezone žaidė tik vieną susitikimą. Alytiškiai išvykoje rungtynes su Kauno „Stumbro B“ komanda baigė taikiai 1:1.

Lyginant su praėjusiu sezonu, „Dainavos“ komandoje įvyko nemažai pasikeitimų. Prieš Pirmosios lygos sezono startą namo į gimtąjį Alytų grįžo ir „Dainavos“ vairą iš Dariaus Gvildžio perėmė treneris Donatas Vencevičius. Komandą paliko visi pernai metų sezone Alytaus klube rungtyniavę legionieriai, tarp kurių buvo dabar  jau „Panevėžio“ garbę ginantys Ilja Tsyvilko ir Edgaras Fiodorovas. „Dainavą“ papildė Benas Spietinis ir Artūras Rocys, kuriuos D. Vencevičius yra treniravęs Jonavoje, bei Tomas Bučma. Į Kauną iš Alytaus grįžo A lygos klubų pasiūlymų sulaukę Lukas Čerkauskas ir Karolis Gvildys, „Dainavoje“ liko žaidžiančio trenerio asistento pareigas atliksiantis saugas Linas Savastas bei rezultatyviausias praėjusio sezono komandos žaidėjas Lukas Baranauskas. Didelę komandos dalį sudarys gabus vietinis jaunimas.

Praėjusio sezono pirmenybėse dzūkai abu kartus įveikė aukštaičius. Tiek Alytuje, tiek Panevėžyje rungtynes vienodais rezultatais 2:1 laimėjo „Dainava“.  2016-ųjų metų sezone abu kartus pergales šventė panevėžiečiai. Namuose laimėta 3:2, o išvykoje 4:0.

Rungtynės tarp  „Dainavos“ ir „Panevėžio“ komandų šį sekmadienį nuo 15 valandos vyks Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos aikštėje (Vilties g. 12). Įėjimas – nemokamas.

 

Palikite komentarą

Skip to content