RYTOJ – LEMIAMAS MŪŠIS KĖDAINIUOSE

Šeštadienį svarbiausias šio sezono rungtynes žais FK „Panevėžys“, rungtyniaujantis LFF I lygos čempionate. Panevėžiečiai Kėdainiuose susitiks su vietos „Nevėžiu“. Pergalės atveju mūsų miesto futbolininkai užsitikrintų pirmąją vietą, o tuo pačiu kelialapį į Lietuvos A lygos pirmenybes.

Šią savaitę LFF Pirmos lygos čempionate buvo sužaistos atidėtos rungtynės. Alytaus „Dainava“ namuose 2:1 įveikė Gargždų „Bangą“ ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą. Visoms ekipoms likus sužaisti po vieną susitikimą, į prizines vietas pretenduoja keturi kolektyvai. Šalies pirmenybėse pirmauja FK „Panevėžys“, surinkęs 55 taškus. Antrąją vietą užima „Dainava“ (54 taškai), trečiąją – „Nevėžis“ (53 taškai), ketvirtąją – „Banga“ (51 taškas).

Jeigu FK „Panevėžys“ laimės Kėdainiuose, tai nepriklausomai nuo kitų susitikimų rezultato, taps lygos nugalėtoju. Jeigu panevėžiečiai rungtynes baigs lygiosiomis, tuomet užims antrąją vietą ir žais pereinamąsias rungtynes su septintąją vietą užėmusia A lygos komanda. Pralaimėjimas Kėdainiuose nublokštų „Panevėžio“ komandą į trečiąją vietą. Kitoks scenarijus įmanomas tik tokiu atveju, jeigu Alytuje įvyktų sensacija ir vietos „Dainava“ prarastų taškus žaisdama su „Kupiškiu“.

Realiai į pirmąją vietą pretenduoja tik dvi komandos – „Panevėžys“ ir „Dainava“. Teoriškai lygos nugalėtoju gali tapti ir „Nevėžis“, bet tam reikia didelio stebuklo. Kėdainiečiai paskutiniajame ture ne tik turi nugalėti panevėžiečius, bet ir tikėtis, jog „Dainava“ namuose neįveiks „Kupiškio“.

Užimti trečiąją vietą turi galimybę „Banga“. Jeigu gargždiškiai paskutiniajame ture namuose nugalės Kauno „Stumbrą B“, o kėdainiečiai nusileis panevėžiečiams, bronzos medaliai atiteks „Bangos“ futbolininkams.

Ruošdamiesi lemiamoms rungtynėms visą savaitę „Panevėžio“ futbolininkai treniruojasi „Žemynos“ progimnazijos stadione ant dirbtinės dangos aikštės. Kėdainiuose teks žaisti  ant dirbtinės dangos aikštės, todėl futbolininkai pratinasi prie panašių sąlygų.

Išskyrus traumuotą I. Tsyvilką, visi kiti žaidėjai sveiki ir pasiruošė lemiamam sezono mačui. Taip pat nėra futbolininkų, kurie turėtų praleisti rungtynes dėl gautų geltonų ar raudonų kortelių.

Pirmojo rato rungtynės, birželio mėnesį vykusios Panevėžyje, baigėsi lygiosiomis 2:2. Tuomet nuo 42-osios minutės, dėl parodytos raudonos kortelės, panevėžiečiai rungtyniavo aikštėje turėdami vienu futbolininku mažiau. Nepaisant to, mažumoje žaidę šeimininkai svečiams įmušė du įvarčius ir pirmavo iki 83-osios mačo minutės, kada „Nevėžio“ komandai pavyko išlyginti rezultatą.

Rungtynės Kėdainiuose tarp vietos „Nevėžio“ ir „Panevėžio“ komandų rytoj prasidės 14 valandą.

Organizuojama kelionė į Kėdainius ir atgal  klubo aistruoliams, norintiems palaikyti savo komandą lemiamose sezono rungtynėse. Užsakyti du autobusai, kurie į Kėdainius spalio 20 dieną išvyks nuo Futbolo akademijos stadiono (Smėlynės g.) 12.45 val. Norintieji vykti į Kėdainius kviečiami registruotis telefonu 8-602  00582 (Virgis).

Palikite komentarą

Skip to content