„PANEVĖŽYS“ SUTRIUŠKINO „KUPIŠKĮ“

FK „Panevėžys“ įtikinama pergale baigė LFF I lygos sezoną savo aikštėje. Panevėžiečiai  namuose 4 įvarčių skirtumu 6:2 (1:2) nugalėjo  „Kupiškio“ komandą. Paskutiniąsias pirmenybių rungtynes FK „Panevėžys“ kitą šeštadienį žais Kėdainiuose.

Vienvaldžiams lygos lyderiams susitikimo pradžia susiklostė nesėkmingai. Jau 2-ąją mačo minutę svečių legionierius iš Brazilijos V. Duartė  nuginklavo panevėžiečių vartininką M. Suvaizdį. Po šalto dušo šeimininkai visomis pajėgomis puolė lyginti rezultatą ir tai jiems pavyko padaryti gana greitai. Tiksliai svečių baudos aikštelėje pakeltą kamuolį galva į vartus nukreipė V. Gašpuitis. 13-ąją mačo minutę išlyginę rezultatą panevėžiečiai ir toliau spaudė varžovus. Aikštės šeimininkai turėjo kelias puikias progas išsiveržti į priekį, bet jomis nepasinaudojo. Kėliniui artėjant prie pabaigos „Kupiškio“ komandai dar kartą pavyko pasižymėti. 38-ąją rungtynių minutę įvartį svečiams pelnė japonas J. Koike.

Šeimininkai labai ryžtingai pradėjo antrąjį susitikimo kėlinį. Po pertraukos prabėgus vos septynioms minutėms „Panevėžys“ jau buvo priekyje. 51-ąją mačo minutę pasižymėjo V. Gašpuitis, o 53-ąją – M. Dūda. Įgiję persvarą šeimininkai rungtyniavo patikimai ir šaltakraujiškai, o svečiai vis dažniau pradėjo klysti. Panevėžiečiai savo persvarą padidino dar trimis įvarčiais. 62-ąją ir 72-ąją mačo minutėmis pasižymėjo D. Kingas. o 87-ąją – M. Fridrikas. Sutriuškinę svečius rezultatu 6:2, panevėžiečiai dabar turi 55 taškus ir užimą pirmąją vietą.

Panevėžiečiai šį susitikimą žaidė tokios sudėties: M. Suvaizdis, T. Kačerauskas, M. Fridrikas, V. Gašpuitis (70‘ M. Butkus), A. Karvackis, Ž. Banys (79‘ B. Panzo), E. Fiodorovas (38‘ M. Dūda), T. Salamanavičius, P. Janušauskas, R. Misiūnas (46‘ R. Lazdinauskas), D. Kingas.

Paskutiniąsias LFF Pirmos lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais spalio 20 dieną, šeštadienį, išvykoje su Kėdainių „Nevėžiu“. Susitikimas Kėdainių miesto stadione prasidės 14 valandą. Pergalė mūsų miesto komandai garantuotų pirmąją vietą, o tuo pačiu ir kelialapį į Lietuvos A lygą.

FK „Panevėžys“ nemokamai organizuos kelionę į Kėdainius ir atgal  klubo aistruoliams, norintiems palaikyti savo komandą lemiamose sezono rungtynėse. Autobusas į Kėdainius spalio 20 dieną išvyks nuo Futbolo akademijos stadiono (Smėlynės g.) 12.45 val. Norintieji vykti į Kėdainius kviečiami registruotis telefonu 8-602  00582 (Virgis).

 

Palikite komentarą

Skip to content