Šansas reabilituotis po pralaimėjimo

„Panevėžio“ futbolo klubas šį mėnesį užbaigs trimis dvikovomis svečiuose. „Optibet A lygos“ 27-ajame ture Aukštaitijos sostinės komanda stos į kovą prieš „Jonavos“ futbolininkus.

Petro Kušlyko treniruojama ekipa sužaidė 27-erias rungtynes, per kurias neiškovojo nė vienos pergalės, du sykius sužaidė lygiosiomis ir savo kraityje turi 2 taškus. Nuo praėjusio mėnesio „Jonava“ varžovams tapo kur kas sunkiau palaužiama, tačiau pastarasis susitikimas buvo itin nesėkmingas – net 0:5 namuose pralaimėta Gargždų „Bangai“.

Maža to, dėl gautos raudonos kortelės varžovų gretose negalės žaisti vienas iš lyderių – saugas Artiomas Radčenka.

Tai bus trečiasis klubų tarpusavio susitikimas šiemet. Pirmame mače namuose 4:0 nugalėjo „Panevėžys“, antrose rungtynėse panevėžiečiai iškovojo savo didžiausią pergalę „Optibet A lygoje“ – 5:0.

Prieš artėjančią išvyką į Jonavą su fk-panevezys.lt svetaine savo mintimis pasidalino saugas Tautvydas Eliošius, dar sykį susigrumsiantis su savo broliu Tadu.

„Po pralaimėjimo prieš „Riterius“ svarbu atsitiesti, reikia pergalės dėl psichologinės komandos būsenos. „Jonava“ palieka dvejopą įspūdį, keletas jų rungtynių tikrai buvo geros, kai kuriose iš jų turėjo galimybę iškovoti taškų, tačiau pastarajame mače patyrė skaudų pralaimėjimą, po kurio, manau, bus supykę, todėl laukia nelengvos rungtynės.

Prieš žemiau turnyro lentelėje esančias komandas visada svarbu gerai nusiteikti ir išeiti į aikštę motyvuotiems. Tokiose rungtynėse labai svarbu įmušti kuo greičiau įvartį, kad dingtų įtampa, tačiau neįmušus greitai įvarčio tiesiog reikia išlaikyti kantrybę ir neforsuoti įvykių“, – teigė T. Eliošius.

„Jonavos“ ir „Panevėžio“ dvikova įvyks rugsėjo 10 dieną, šeštadienį. Mačo pradžia Jonavos miesto stadione – 17 val.

Palikite komentarą

Skip to content