Skaudus smūgis paskutinėmis minutėmis

Futbolo klubas „Panevėžys“ patyrė pralaimėjimą tiesioginių konkurentų susidūrime – 26-ojo turo „Optibet A lygos“ rungtynėse 0:1 (0:0) buvo nusileista Vilniaus „Riteriams“. Valdo Urbono treniruojama komanda po 25 mačų turi 46 taškus bei nusileido į 4-ąją poziciją.

Vis dėlto pagal prarastus taškus Aukštaitijos sostinės klubas žengia antras.

Visas mačo laikas priminė savotišką žvalgybą – abi komandos žaidė atsargiai ir daug pavojingų epizodų nesukūrė. Pirmame kėlinyje vartininkas Ignas Driomovas atrėmė du Artūro Dolžnikovo smūgius, o „Panevėžys“ atsakė Ariagnerio Smitho bandymu bei Elivelto išpuoliu, nuo kurio paskutinę akimirką buvo apsiginta.

Antrojo kėlinio pradžioje į aikštę žengė debiutantas Jovanas Čadženovičius, 62-ąją minutę po pakelto kampinio pavojingai galva smūgiavo Pijus Širvys. Dar vėliau į vartininką pažeme mušė Elivelto perdavimo sulaukęs A. Smithas.

Atrodė, kad rungtynės artėja link dėsningų lygiųjų, tačiau 89-ąją minutę klaida standartinės padėties metu kainavo brangiai. Po pakelto kampinio kamuolio sulaukęs Nemanja Lakičius-Pešičius taikliai smūgiavo galva ir išplėšė „Riteriams“ pirmą pergalę šio sezono tarpusavio mačuose.

„Panevėžys“ pralaimėjo septintą kartą ir atsitiesti galės jau šią savaitę. 27-ojo turo dvikova su „Jonava“ šeštadienį, rugsėjo 10 dieną, svečiuose prasidės nuo 17 val.