Sekmadienį – čempionato lyderių kaktomuša

„Panevėžio“ futbolo klubas po beveik mėnesio pertraukos pratęs kovas „Optibet A lygoje“. Į „Aukštaitijos“ stadioną atvyks titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“, su kuriuo įvyks antroji akistata šiemet.

Sostinės klubas per 14 dvikovų yra laimėjęs 8 kartus, 5 sykius sužaidęs lygiosiomis bei kartą pralaimėjęs. „Žalgiris“ su 29 taškais rikiuojasi antras, tašku atsilikdamas nuo pirmaujančių panevėžiečių.

Pirmasis šio sezono ekipų tarpusavio susidūrimas baigėsi lygiosiomis 0:0 – tada komandos daug pavojingų progų prie viena kitos vartų nesukūrė. „Panevėžiui“ šiose rungtynėse tikrai negalės padėti Rokas Stanulevičius, kuris susitikimą praleis dėl surinktų keturių geltonų kortelių.

Prieš artėjantį sekmadienio mačą Pijus Širvys pabendravo su fk-panevezys.lt svetaine bei pakvietė sirgalius į stadioną.

„Jaučiuosi puikiai, gavęs neįkainuojamos patirties ir pamokų iš elitinių žaidėjų. Sekmadienį, manau, galima tikėtis panašių rungtynių, kaip ir pirmame rate, tačiau šį kartą žaisime namuose.

Tikiu, kad pavyks nudžiuginti savus sirgalius ir pasiekti pergalę. Kviečiu kiekvieną sirgalių praleisti gražų sekmadienio vakarą „Aukštaitijos“ stadione ir padėti mums pasiekti labai svarbią pergalę“, – kalbėjo P. Širvys.

15-ojo turo akistata tarp „Panevėžio“ ir „Žalgirio“ prasidės birželio 19 dieną nuo 17.55 val. ir bus transliuojama TV6 kanalu.