ŠEŠTADIENIO VARŽOVAS – NACIONALINĖ FUTBOLO AKADEMIJA

Šį savaitgalį LFF Pirmoje lygoje bus sužaisti septyni susitikimai. FK „Panevėžys“ šeštadienį namuose susitiks su  Nacionalinės futbolo akademijos (NFA)  komanda.

FK „Panevėžys“ šių metų LFF Pirmos lygos pirmenybėse iškovojo tris pergales bei patyrė du pralaimėjimus. Mūsų miesto reprezentacinė komanda pirmuose dvejuose susitikimuose savo aikštėje vienodais rezultatais 1:0 nugalėjo „Pakruojo“ ir „Žalgirio B“ ekipas, o  išvykose 0:1 nusileido Alytaus „Dainavai“ bei 2:4 – „Vilniaus Vyčiui“. Praėjusiame ture FK „Panevėžys“ savo aikštėje rezultatu 6:1 sutriuškino „Takų B‘ ekipą.

NFA komanda labai sėkmingai pradėjo šių metų pirmenybes ir iškovojo tris pergales paeiliui. Po itin sėkmingo starto NFA komanda sumažino apsukas ir patyrė tris pralaimėjimus.

Pirmas trejetas – toks tikslas buvo įvardytas NFA komandai prieš prasidedant LFF I lygos pirmenybėms.

„Suprantame, kad tikrovė gali būti kitokia, – sezono išvakarėse teigė NFA direktorius Henrikas Grigas. – Bet nusprendėme vaikinus taip motyvuoti. Juolab kad noro kovoti jiems netrūksta“.

Kovoti su vyrais Akademijos jaunimui bus nelengva. NFA komandos branduolį sudaro 17–19 metų žaidėjai.

„Norime, kad mūsų jauni futbolininkai pajustų šitą žaidimo skonį, kartais gal rizikuosime – leisime parungtyniauti kuo daugiau žaidėjų, nors situacija gal reikalaus priešingų dalykų. Mūsų tikslai orientuoti į žaidėją“, – siekį Akademijos auklėtiniams išbandyti jėgas su daug labiau patyrusiais ir fiziškai subrendusiais varžovais paaiškino H. Grigas.

 

Susitikimas tarp   „Panevėžio“ ir NFA komandų šį šeštadienį  nuo 15 valandos vyks  „Žemynos“ progimnazijos stadione.  Įėjimas į rungtynes – nemokamas.Tiesioginė transliacija internetu vyks klubo svetainėje ir reporteriai.lt facebook paskyroje.

Šiandien LFF būstinėje buvo ištraukti Lietuvos taurės antrojo etapo burtai. Jie lėmė, kad šalies taurės šešioliktfinalyje panevėžiečiai susitiks su „Palangos“ futbolininkais. Rungtynės vyks Panevėžyje.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Palikite komentarą

Skip to content